• Giriş
  • Kayıt Ol

rosechine

İsim
: Yaprak G.
Kayıt Tarihi
: 9 Haziran 2023
Son Giriş
: 18 saat

Standart Yazar
Hazır Makalesi (446)


Hakkımda

Ajanslarda ve dijital pazarlama departmanlarında 7 yıllık bir profesyonel tecrübeye sahibim. Dergi içerikleri, Youtube içerikleri, SEO içerikleri, reklam metinleri, ürün tanıtımları ve blog yazıları gibi farklı birçok alanda binlerce içerik üretimi gerçekleştirdim. Sizin için; -SEO uyumlu -Anahtar kelime analizi yaparak, doğru olanakları kullanarak hiçbir yerde yayınlanmamış, her cümlesi özgün, imla hatası olmayan, akıcı ve ilgi çekici içerikler hazırlıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL Almanca Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"rosechine" Örnek İçerikleri

  • Argan Yağının Faydaları Nelerdir

  • Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

  • Bayilik Sistemi Nedir

  • En Çok Tercih Edilen Alyans Modelleri

  • Çiftlik Hayvanları

  • Güneş ve Deniz

  • Orman

  • Çocuklarda Uyum ve Davranış Bozuklukları ingilizce

  • Çocuklarda Uyum ve Davranış Bozuklukları Türkçe

Hizmet Açıklaması

Üniversiteden mezun olduğum dönemlerden beri Haber İçeriği, Blog İçeriği, Ürün Açıklaması, Web Sitesi İçeriği ve makale formatlarında olmak kaydıyla çeşitli konular hakkında içerik üretmekteyim.Bunun yanı sıra; İngilizce'den Türkçe'ye ve/veya Türkçe'den İngilizceye olacak şekilde çeviriler yapmaktayım. Söz konusu çeviriler yoğunlukla siyasi, tarihi veya teknik alanlarla alakalı çeviriler olsa da , farklı konular hakkında çeviriler de yapmaktayım. Gerek çeviri işlerim gerek ise de içerik üretim işlerim olsun ; yaptığım her işe büyük özen gösteririm ve tam olarak ne istediğinizi belirtmeniz halinde (metnin hangi formatta yazılması gerektiği ve benden kullanmamı istediğiniz anahtar kelimeler gibi) , bana emanet ettiğiniz her işi zamanında tamamlayarak size yollarım.

Talepleriniz doğrultusunda blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, web sitesi içeriği, inceleme içeriği, yorum ve değerlendirme, liste içerik ve pek çok alanda özgün makaleyi sizler için yazabilirim. Oluşturacağım metinlerin tamamı SEO uyumlu ve %100 özgün olacaktır. Yazmış olduğum makalelerin teslimini gerçekleştirdikten sonra o makaleler tamamen size ait olur ve tarafımca hiçbir platformda kullanılmaz.  İş yoğunluğu çok fazla olduğu için, sorun yaşamamak ve teslim tarihleri konusunda bilgi almak için lütfen sipariş vermeden önce mesaj atınız. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net