• Giriş
  • Kayıt Ol

rbayoglu

İsim
: Recep B.
Kayıt Tarihi
: 1 Şubat 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Dürüst, adil ve başkalarının hakkını kendi hakkından daha üstün gören birisi olmak için elimden geleni yapıyorum. Benimle iş yapacak olan herkesten de bu hassasiyeti bekliyorum. Bu hassasiyet ile çalışma yapacak olan arkadaşlar buyursun gelsinler, niyeti kötü olanlar ise benimle muhatap olup ne kendinizi ne de beni yormamanızı önemle rica ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO uyumlu ve %100 özgün içeriklerinizi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde üretebilirim. İçerik siparişlerinizi iletirken tüm isteklerinizi net şekilde iletmeniz süreci daha verimli hale getirecektir. İçeriklerde okunabilirliğe ve birbiri ile bütünleşik halde alt başlıklar kullanmaya özen gösteririm ancak sizlerin talepleri doğrultusunda, sitenizin formatına uygun olabilecek farklı yazım tarzlarını da kullanabilirim. 

Benimle çalışmalısınız çünkü; Sizlerin ihtiyaçlarını verdiğim söze istinaden kendi ihtiyaçlarımın önünde tutar ve önceliği sizin beklediğiniz içeriklerin teslimatına verebilirim. Haricen isteğe göre soru&cevap, FAQ veya How To şema yapılarına uygun içerikler üretebilirim.

Oluşturduğum içeriklerin özellikleri;

  • SEO Uyumlu,
  • Özgün,
  • Okunabilirliği yüksek,
  • Sürükleyici düzeyde konu bütünlüğü olan içerikler ile web sitenizin kalitesini arttırabilirsiniz. 

İş yapmak istediğiniz konu benim için çok önemlidir, adult, +18, kumar, uyuşturucu, cinsel istismar veya herhangi bir illegal konuda hizmet veremeyeceğimi belirtmek istiyorum. Ayrıca sizler bana hizmet vermeden önce içerik konusunu iletip karşılıklı anlaşmamız halinde çalışma talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz öncesinde lütfen özel mesaj ile isteklerinizi iletiniz. Konu ve süreç hakkında konuşup mutabık olursak süreç daha sağlıklı ilerler. Özel mesajlarınıza aynı gün içinde cevap verilecektir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net