ranarem

İsim
: İ̇rem R.
Kayıt Tarihi
: 17 Kasım 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Aktif eğitim hayatım boyunca birçok türden yazılar yazarak hayatımda devam ettim. Sağlık, genel kültür ve güncel konular hakkında içerik üretmekten zevk alıyorum. İngilizce dilinden çeviriler yapabilirim. Akademik ve blog türlerinde yazacağım yazıların beğenileceğini düşünüyorum.Özgün ve keyifli içerikler üretmekteyim. Kendime güvenim ve yeteneklerime inancım tamdır. Yaptığım işin kaliteli olmasına özen gösteriyorum. Başarılı işlere imza atacağımızı umuyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ranarem" Örnek İçerikleri

  • Ocuk Istismarının Türleri Ve Çocuklara Etkileri

Hizmet Açıklaması

Kendine özgün, açıklayıcı ve istenilen dil seviyesine uygun yaratıcı yazılar yazabilirim. Eğer ki istediğiniz içeriği yazarken gerekli durumlarda alt başlıklara ayırarak yazının gidişatını düzenli hale getirebilirim. Metin içeriğini açıklayıcı bir şekilde yazmanız ve detaylarını baştan iletmeniz önem arz etmektedir.

Giriş gelişme ve sonuç düzeninde paragraflar oluşturulurak metinleri hazırlamaktayım. Başka bir düzen isterseniz ona uyum sağlayarak yazımı düzenleyebilirim. 

Neden Ben 

Çünkü aktif,istekli,yaratıcı ve sorumluluk sahibiyimdir. Verdiğiniz siparişler istenilen sürede elinize eksiksiz ulaşacaktır

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.