rana_00

İsim
: Münevver R.
Kayıt Tarihi
: 23 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümümü 1.sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır boş vakitlerimi kitap okuma ve makale yazmakla değerlendiririm. Yazı yazmayı sevdiğim ve bu hobimi uğraş haline getirmekten büyük zevk duyuyorum. Mesleğim doğrultusunda en çok yazmayı sevdiğim konu sağlık ve güncel konulardır. Bu işi yaparken zevk almak ve karşımdaki insanları memnun etmek her zaman önceliğim olmuştur.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İlk önceliğim SEO uyumu ve %100 özgün olmakla birlikte isteklerinize göre makale, biligilendirme, tanıtım yazısı vb. yazabilirim.

Belirlediğiniz konuyu detaylı bir araştırma çerçevesinde kendi cümlelerimle harmanlayıp akıcıbir şekilde yazıya dökeceğim. 

Her zaman için önceliğim kaliteli bir hizmet vermektir. Bu işi hem yazı kalitesiyle hem de verdiğiniz süreyi etkili bir şekilde kullanarak iyi bir memnuniyet sağlayabilirim. 

Detaylar için lütfen önce mesaj atın. (Sipariş için önce mesajla bilgilendirirseniz daha iyi bir hizmet sunabilirim.)

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (34)

kesintisiztv
11 Mayıs 2021 14:28 tarihinde gönderildi.

Küçük bir sipariş olmasına rağmen yazara hem yazıyı nasıl nasıl istediğimize dair detaylı bir bilgilendirme yaptık hem de örnek yazılar gönderdik. 2 yazılık siparişin ilk teslimatında yazıların ikisi de ne istediğimiz alt başlık taleplerine ne de anahtar kelime isteklerimize uyuyordu. Üstelik yazıların biri direkt olarak bir internet sayfasından kopyalanmış ve üzerinde ufak değişiklikler yaparak özgün gibi gösterilmeye çalışılmıştı. Revize istedik ama sonuç yine hüsran. Anahtar kelime ve alt başlık gibi isteklerimiz yine yerine getirilmemiş. Alıntı kullanma işi abartılmış. 250 kelimelik siparişlerin birinde 50 kelimelik kısım direkt alıntı diğerinde 88 kelime direkt alıntı. Revize istememize rağmen bu tür kolaylıklara kaçılması hoş değil. Memnun kalmadık.

yunusemree
8 Mayıs 2021 11:01 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim

furkanaksoy
4 Mayıs 2021 16:50 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

cndrmz
30 Nisan 2021 10:47 tarihinde gönderildi.

Güzel bir çalışma olmuş, tebrik ederim.

murat_emre
27 Nisan 2021 11:17 tarihinde gönderildi.

İstenilen şekilde özenli ve özgün :) teşekkürler