prometeus

İsim
: Metehan A.
Kayıt Tarihi
: 13 Mayıs 2021
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

2014 yılında turizm otel işletmeciliği bölümüne kaydoldum bu bölümü başarılı bir şekilde bitirdim bu sektörde ilerleyebileceğimi düşünerek bir çok otel ,restaurant ,butik işletmelerde ve global şirketlerde çalışma imkanım oldu buralarda edindiğim farklı kültür ,bilgilerle ve tecrübelimle kendime bir iş portföyü belirledim .Ayrıca sağlıklı beslenme ve dünya mutfaklarına olan ilgim olduğu için yeniden bir bölüm yazma kararı aldım ve beslenme ve diyetisyenlik bölümüne kaydoldum şuan hala okumaktayım açıktan aşçılık kaydımı yaptırdım ve bu benim kariyerim de ilerlemek için katkısının olabileceğini düşündüğüm bir bölüm kendi işletmemiz için menü tasarım web sitesi tasarlama ve güncel içerik paylaşma işleriyle ilgileniyorum kendimi daha çok geliştirmekte olduğum dünya mutfağı ,gastronomi sanatı ,beslenme ,diyet listeleri ve güncel sağlıklı yaşam yazıları yazmaktayım eğer isterseniz sizim içinde icerik.net platformu altında güncel ,ilgi çekici ve SEO uyumlu yazıları bana sipariş verebilir veya hazır makalelerimden faydalana bilirsiniz sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileği ile iyi çalışmalar.


Fiyat Tarifesi: 2.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Boş zamanlarımı değerlendirmek için bol bol makale okuyarak ve yazarak daha verimli hale getiriyorum. Güncel bilgileri okuyarak bir çok konu hakkında araştırma yapıyorum ve edindiğim bilgileri karşılaştırıp doğru bilgiye ulaşmayı hedefliyorum. Bu sayede modern dünyaya uyum sağlayarak kendimi daha ileriye taşıyorum. Bir bilgi araştırmak ve bunu analiz ederek yazmak bana keyif veriyor.

İçerik, makale veya yazılarımda konu seçimi ayırt etmiyorum. Sizin için gerekli olan konu veya başlığı belirtmeniz benim için yeterlidir. Özellikle içeriğiniz de olmasını istediğiniz alt başlık veya anahtar kelime var ise bunu sipariş geçmeden önce mesaj yolu ile belirtmeniz oluşturacak olduğum metni sizin için daha uygun hale getirebilir ve ayrıcalık yarata bilirim.

Almış olduğum işlerde önceliklerim;

Özgünlük

Akıcılık

Etik kurallara uygun

SEO Uyumlu 

Etkili cümle yapıları

Yalınlık

Tutarlılık

Doğallık (Samimiyet)

Yazım kuralları 

Noktalama işaretleri

Eğer sizde yazılarınızı sevilerek beğenilerek takdir görerek ve sıkılmadan okunmasını istiyorsanız bu yazılardan faydalana bilir ve fark yarata bilirsiniz mesaj atarak iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.