• Giriş
  • Kayıt Ol

prof_makale

İsim
: Şükriye H.
Kayıt Tarihi
: 23 Haziran 2021
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (6)


Hakkımda

Merhaba, 2010 yılından beri çeşitli sitelerde makale yazarlığı yaptım. Bu işi çok sevdiğim için ve ek gelir elde etmek istediğim için içerik hazırlamaya devam ediyorum. Kendimi sürekli olarak geliştirmek, yeni bilgiye ulaşmak, okumak ve yeni bilgiyi içselleştirdikten sonra başkalarına da sunmaktan keyif alıyorum. Ele aldığım her yazı için, hem kendi bilgi ve tecrübemden hem de güncel kaynaklardan istifade ederim. Makalemi satın alacak olan müşterilerin, bu makaleden maksimum verimi alabilmesi, yıllarca trafik çekerek reklam geliri elde etmesi beni de çok sevindirir.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"prof_makale" Örnek İçerikleri

  • yağlı karaciğer

  • Amerika_da Part Time İşler

  • Youtube Kanalı Olanlar için Gizemli Hikaye Serisi- Jüpiter’den Gelen Adam

  • kanada yaşam maliyeti

  • Sağlıklı Saçlar İçin IV Nutritions Destekli Saç Ekimi Yöntemi

  • regresyon terapisi

  • Almanya 360 bin Nitelikli İşçi Arıyor

Hizmet Açıklaması

Deneyimli bir makale yazarı olarak, müşterilerin beklentilerinin ne olduğunu empati yaparak tahmin edebiliyorum. Müşteri, yüzde yüz özgün, SEO uyumlu, bilgi verici ve trafik çekecek güzel yazılar ister. Yazıların zamanında teslim edilmesi de en önemli konular arasındadır.  Müşteri, para verdiği için haklı olarak özenli bir çalışma bekler. En nefret ettiğim şey, müşteriyi hayal kırıklığına uğratmaktır.  Sunduğum hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için sürekli araştırma yaparım ve bir yazının en iyi şekilde hazırlanması için şöyle bir taktik uygularım: 

Yazıyı kurallarına göre hazırlamak için araştırma yaparım. Gerekli bilgileri toplarım. Yazıyı kendi açımdan ele alıp düzgün bir şekilde hazırlarım. Sonra da yazıyı tekrar okur ve eksiklerini görmeye çalışırım. En acımasız şekilde yazımı eleştiririm. Bu şekilde, editörlere daha az iş düşer. Yazı içime sindiğinde, satışa çıkarırım.  Müşterinin beklentilerine uygun, araştırma yapılarak hazırlanmış kusursuz bir iş çıkarmak ilk hedefimdir. 

Özetle; 

İçerikleri hazırlarken, konu ile ilgili olan anahtar kelimeleri " Google anahtar kelime aracı" ile tespit ettikten sonra, 100 kelime başına 2-3 anahtar olacak şekilde makalemi hazırlarım. Makale hazırlamadan önce, mutlaka araştırma yaparım. Makalede giriş paragrafında mutlaka anahtar kelimeyi yerleştirip kalınlaştırırım. Yazılarım, klasik kompozisyon yazılarının SEO  uyumlu hale getirilmesi ile tamamlanır. Her yazıda mutlaka H1, H2 ve H3 taglarına, anahtar kelime düzenine, yazının ana fikrine değinirim. Sitenizde de makalelerimi satışa sunmak istiyorum. 

 

İlgilendiğim Kategoriler

 

Yazılarımı hazırlarken, sağlık, teknoloji, bilim, mühendislik bilimleri, metafizik, astroloji, finans, kripto para gibi kategoriler başta olmak üzere, hemen hemen her kategoriye ait konuları araştırarak hazırlayabilirim. Makalelerimi hazırlarken dikkat ettiğim 3 önemli kural vardır: 

1- Makalenin özgün olması

2- makalenin SEO uyumlu olması

3-Makalenin imla hatasız ve akıcı olması

 

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum.  

Saygılarımla...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (5)

bss2000
11 Mayıs 2023 20:49 tarihinde gönderildi.

Oldukça hızlı çok teşekkür ederim

serdarpolat
3 Mayıs 2023 10:37 tarihinde gönderildi.

elinize sağlık teşekkür ediyorum 5/5 yıldız...

ineedsomework
2 Mayıs 2023 14:17 tarihinde gönderildi.

Buraya girdiğim vakit bu kadar yardımcı ve bu kadar hızlı bir hizmet alacağımı düşünmezdim tek kelime ile harikaydı. ellerinize sağlık.

irukandjii
25 Nisan 2023 13:36 tarihinde gönderildi.

siparişlerle özel olarak ilgileniyor ve özenle beklenenden daha fazlasını hazırlıyor

irukandjii
24 Nisan 2023 16:36 tarihinde gönderildi.

Siparişi çok hızlı hazırladı ve çok özenli hazırlamıştı memnun kaldım

Whatsapp Destek - icerik.net