• Giriş
  • Kayıt Ol

potasyum

İsim
: Berkay
Kayıt Tarihi
: 2 Nisan 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yakın zaman önce başladığım yazarlık serüvenime sizin içeriklerinizi de katmaktan memnuniyet duyarım. Normal hayatımda bile bir konu hakkında uzun veya kısa fark etmeksizin yazı yazıyorum bu yüzden kendimi bu işe adamak için uygun görüyorum. Umarım ki yazdığım içeriklerde size istediğinizi verebilmişimdir ve dahası siz de beni bunun için uygun görmüşsünüzdür.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteğiniz halinde size birçok türde makale yazabilirim. Bu konudaki ricam oldukça fazla detay vermeniz ve eğer bir ürün tanıtımı yazısı istiyorsanız ürün hakkında bulabildiğiniz bütün bilgileri bana iletmenizdir.

 

Benimle çalıştığınız zaman memnun kalacağınızı umuyorum, yazım kurallarına normal konuşmalarda bile dikkat ederim ayrıca yazdığım yazılarda da daima içeriği paragraflara ayırırım. Bu dediklerim sizin de tahmin edebileceğiniz gibi metnin okunabilirliğini büyük bir ölçüde arttırır.

 

Olabildiğince karmaşık bir dil kullanmaktan kaçınmamın yanı sıra yazdığım metnin sizin de isteklerinizle uyumlu olacağından pekâlâ bir şekilde emin olabilirsiniz.

 

Tüm bu dediklerimi birleştirince ise ortaya uzun olsa bile okunabilir, özgün, anlaşılması kolay ve konu hakkında yeterince bilgi veren başarılı bir yazı çıkıyor.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net