• Giriş
  • Kayıt Ol

player_is_deacon

İsim
: Player I.
Kayıt Tarihi
: 16 Nisan 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2019 yılından beri hobi olarak içerik yazarlığı yapmaktayım, zamanında otomobil yazarlığı da yapmış bulunduğumdan dolayı daha çok otomobiller üzerine de olsa felsefe ve spor konusunda da kendimi geliştirmiş bir birey olarak istenilen alanda eğer yeteri kadar bilgi sahibi isem siz değerli içerik.net kullanıcılarına en detaylı ve özgün yazılarımı sunacağım. umuyorum ki birlikte iyi özgün ve süreklilik gösteren işlere imza atacağız.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre ortalama bir fiyat ile seo uyumlu özgün ve iyi makaleler yazabilmekten öte daha önce olan iş tecrübelerim ve genç bir birey olmamdan mütevellit sizleri şaşaırtabileceğimi düşünmekteyim.

siz değerli içerik.net kullanıcıların dan isteğim ise size yazacağım makale kaç sayfa olmalı,teknik terimler kullanmam da bir sakınca varmı vb gibi detayları konu bütünlüğüyle ile birlikte bana bildirmenizdir.

peki ya neden ben sorusuna gelir isek, daha önceden bir süre otomobil yazarlığı yapmış kendini her yönden geliştirmeye özen gösteren henüz genç ve aydın bir birey olduğumdan mütevellit benden bekleyeceğiniz iş ciddiyetini ve gerekli özeni fazlasıyla göstereceğime emin olabilirsiniz işimi istikrarlı ve disiplinli yapmaktayım sizleri mutlu edeceğimden şüpheniz olmasın.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net