pinar_toklu

İsim
: Pınar T.
Kayıt Tarihi
: 20 Mart 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Lisansımı beslenme ve diyetetik alanında tamamladım . Tıbbi Biyokimya alanında yüksek lisansıma devam ederken medikal çeviri ve kontrolü (Türkçeden İngilizceye,İngilizceden Türkçeye) hizmeti vermekteyim. Sağlık-sıhhat-diyet-yaşam tarzı-spor ve egzersiz,marka-ürün-içerik incelemesi gibi daha birçok konuda içerik hazırlama ve kontrolünü sağlamaktayım . Çalışkan , araştırmaya ve kendini geliştirmeye sürekli açık bir yapım var, bu yüzden hobi olarak başladığım içerik yazarlığı ve çeviri alanını ek gelir sağlamak amaçlı devam etmek istiyorum


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçerik (blog yazısı, makale, web sitesi içeriği,ürün açıklaması vb.) hazırlarken;

İçerik hazırlarken içeriğin konusu hakkında araştırmamı yapıp,yeterli teorik bilgiye sahip olduktan sonra yazının hitap edeceği kesimede dikkat ederek özgün,akılda kalıcı,açıklayıcı,seo uyumlu metinler hazırlamaya dikkat ediyorum . Beklentilerinizin ne olduğunu bana iyi iletmeniz benim için bu noktada çok önemli.

Çeviri hazırlarken;

Terminolojiye hakim olmadığım alanlarda çeviri işi almamaktayım . İşimi ciddiye alarak,titiz bir şekilde yapmaya çalışmaktayım . 

İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye çeviri ve Çeviri Kontrolü hizmeti vermekteyim . 

İlgi alanlarım: Diyet,spor,yaşam stili,ürün değerlendirmesi,blog içeriği hazırlanması ,akademik makale hazırlama, Tezlerde Abstract hazırlanması, her türlü medikal içerik ve çeviri. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.