• Giriş
  • Kayıt Ol

pinar22

İsim
: Pınar C.
Kayıt Tarihi
: 7 Mart 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim. edebiyat okumamdan kaynaklanan bir yazı yazma sevgisi ve merakım var. okuduğum kitaplar sayesinde kelime bilgimin geniş olmasından kaynaklanan bir yönüm var. ileride kitap yazmak çok istiyorum. kitap yazmak için gerekli olan deneyime ve bilgiye henüz sahip olduğumu düşünmüyorum. olduğum zaman çok güzel ürünler ortaya koyacağımdan da bir o kadar çok eminim. hedeflerinizi yüksek tutmak her zaman en en güzelidir.


Türkçe Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,
Konu ayırt etmeksizin tüm konularda makale yazabilirim. istediğiniz kelime sayısında, istediğiniz açıklamalarla tamamen isteğe dayalı hizmet verebilirim. sadece konuyu ve hangi gün hangi saatte teslim almak istediğinizi söylemeniz yeterli o gün o saatte makaleniz elinizde olur. Geniş kelime bilgisi ve anlatım teknikleriyle akıcı ve anlaşılır makaleler yazmak için sipariş verebilirsiniz. Öğrenci ve sizinde bildiğiniz üzere işe ihtiyacım olduğundan iyi olduğum bir konuda çalışmak bana da ekstra bir deneyim kazandıracaktır. Bu şansı burada kazanacağımdan eminim.

neden ben?
çünkü iş disiplinim, azmim ve iş bitiriciliğim sayesinde istediğiniz ölçülerde çok güzel işler başarabilirim.

verdiğiniz ve vereceğiniz tüm makale konuları özgün içerik şeklinde hazırlanacağı için beğenilme takdir görme ve başka insanlar tarafından okurken sıkılmama gibi özellikler taşıyacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net