• Giriş
  • Kayıt Ol

philosopher

İsim
: Jale D.
Kayıt Tarihi
: 30 Temmuz 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Globalleşen dünyamızda, İnternetin yaygınlaşması ve saygınlaşması artmıştır. Şirketlerin müşteri potansiyeline hızla arttırıcı bir etkiye sahip olması ve daha fazla kişiye ulaşarak, büyümesine katkıda bulunması amacıyla gelişime açık, beyin gücü odaklı bu sektörde yerimi almak istiyorum. Araştırmacı, okumayı ve öğrenmeyi seven, meraklı, ilgi alanları geniş, açık görüşlü, yeniliklere açık, yaratıcı, kelimelerle dans eden ve algıda seçici, ayrıntıcı, analiz yapma yeteneği olan, empati kurabilen ve sorumluluk sahibi biri olarak, keyifle katkıda bulunacağım. Başarıya giden yol ekip çalışmasından geçer.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İlk defa alfabeyi öğrendiğim de okuma ve yazma konusundaki ilgim ve hevesim başladı. Çocukluğumdan beri günlük tutuyorum. Çeşitli türlerde deneme yazıları yazdım.

Okumak kadar, bildiklerini ve öğrendiklerini yazıya aktarabilmek ve o duyguyu okuyucuya geçirebilmek çok önemli bir yetenektir.

Yazı yazmayı çok seviyorum. Bundan üç sene öncesine kadar sadece kendime özel, iç dünyamı yansıtan yazılar kaleme aldım, bıkmadan usanmadan.. Son üç sene ise yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptım.

Bilim, sanat, kişisel gelişim, güncel konular, siyaset ve politika, sosyoloji, psikoloji, gözlem, eleştiri, bilgi verici ve öğretici konularda makaleler yazdım. 

Şimdi bu bilgi birikimimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Hem bilmediklerimi öğrenmeye devam etmek, hem de beyin gücümün yettiği kadar katkıda bulunmak istiyorum. 

Kişisel gelişim, psikoloji, sosyoloji, felsefe, sağlık, güzellik, kadın, cilt bakımı, çocuk gelişimi, edebiyat, ürün tanıtımı, katolog, marka, kitap, sanat, Kuantum düşünce tekniği vb.. gibi konularda ve içeriklerini hazırlamada iyi olduğumu söyleyebilirim.

Bir şans verildiği taktirde, yeteneklerimi kullanmak isterim. Teşekkürler.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net