• Giriş
  • Kayıt Ol

peepplee

İsim
: Dila H.
Kayıt Tarihi
: 18 Şubat 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Gazetecilik okuyorum, aklınıza gelebilecek her konuda etkili yazılar yazabilirim. Favori alanım deneme yazmak. Konunun bir önemi yok, yeter ki yazmak için sebebim olmalı... "Mutsuz ailelerde büyüyen gençler için edebiyat zaten en güzel sığınaktı. "Elif Şafak Gelecek kaygısının olduğu bir ülkede insan sevdiği şeyi yapmaya devam etmeli ki, bunun için nefes alabildiğini hatırlasın. Sorunlarım benim yazarak kurtulduğum satırlardır.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

DAHA ÇOK İZLENMEK İÇİN BENLİĞİMİZİ KAYBEDİYOR OLABİLİR MİYİZ?

Sosyal Medya...

Ne zaman hayatımızda yer aldığını bilmediğimiz, bir anda kendimizi içeriklerin içinde bulduğumuz sanal dünya.

Gerçekliğin bir parça kurguya kayıp gittiği, şimdiki gençlerin kazanç dünyası.

Hayatımız üniversiteyi bitirdikten sonra ne yapacağımızı düşünmekten ibaretti, emeğimizi alabileceğimiz bir iş bulmaktı. Şimdilerde ben de dahil olmak üzere bizimde sosyal mecralarda payımız olur mu diye düşünüyorum. Oysa ki hepimizin birbirimize vereceği nice özgünlükler, karakteristik özellikler vardı. Şu anımıza bakıyorum da binlerce X kuşağı, yeni yeni sosyal medyanın gücünü kavrayan Y kuşağı... Bir parça ün, biraz reklam, belki de hayatları boyunca kazanamayacakları para için kendileri olmaktan çıktı.

Kimse ne için, neyi feda ettiğinin farkında olamadı. Tamamen negatiflik üzerine kurulu olmayan sanal dünyada kendi yeteneğini tüm dünyaya duyurabilen insanlarda oldu. Yine de başarı merdivenini kimse eli cebinde çıkamıyor. İşin özü de zirveye çıktığında kaybettiğin şeylerin değerini bilmen.

Bu saatten sonra kaybedilen benlikler geri kazanılır mı bilmemde, daha birçok insanın para kazanmaya devam edeceği kesin.

Belki de bunları düşünmek yerine zamanımı hangi mecranın bana uygun olduğunu, hangisinde daha çok kazanacağımı düşünerek harekete geçmeliydim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net