• Giriş
  • Kayıt Ol

pedagog

İsim
: Ercüment E.
Kayıt Tarihi
: 16 Temmuz 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

37 yaşındayım ve İzmirliyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunuyum. Alanımla ilgili 20nin üzerinde sertifikaya sahibim. 2018 yılı nisan ayında yayımlanmış, bütün kitap satış sitelerinde ve kitapçılarda satışta olan 90larda Çocuk Olmak isimli bir adet kitabım var. Aynı zamanda yayınevinde inceleme aşamasında bekleyen iki kitap çalışmam daha mevcut. Farklı dergi ve internet sitelerinde çok sayıda yazım yayımlandı. Boş zamanlarımda, psikoloji, eğitim, kişisel gelişim, çocuk ve aile eğitimi, sağlık konulu makaleler yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dokuz Eylül Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunuyum. Alanımla ilgili 20'nin üzerinde sertifikaya sahibim. 2018 yılı nisan ayında yayımlanmış, bütün kitap satış sitelerinde ve kitapçılarda satışta olan "90'larda Çocuk Olmak" isimli bir adet kitabım var. Aynı zamanda yayınevinde inceleme aşamasında bekleyen iki kitap çalışmam daha mevcut. Farklı dergi ve internet sitelerinde çok sayıda yazım yayımlandı. (Referans bilgisi için mesaj yazabilirsiniz)

Ağırlıklı olarak, hikaye, deneme ve makale türünde yazılar yazmaktan hoşlanıyorum. Boş zamanlarımı, psikoloji, eğitim, kişisel gelişim, çocuk ve aile eğitimi, sağlık konulu makaleler yazarak değerlendiriyorum. Herkesin her konuda kaliteli içerik üretebileceğini düşünmediğim için, yukarıda belirtmiş olduğum alanların dışında makale yazmıyorum. Ayrıca hikaye ve deneme türündeki yazıları, özel bir çalışma ve gayret gerektirdiği, şahsi fikir ve değerlendirmelerimi içerdiği için kendi ismimle yayımlanması şartı ile yazıyorum. Makale türündeki yazıları ise, asla derleme/toplama olarak yazmıyorum. Uzman görüşü ve bilgisiyle yazmış olduğum makalelerin, okuyucuda daha fazla etki bırakabilmesi adına ismimle yayımlanmasını tavsiye ediyorum. Fakat bu, elbette makaleyi satın alacak kimsenin inisiyatifindedir ve dilerse makale türündeki yazılarımızın altına ismimizi eklemez.

Yazdığım makale ve yazıları seoya uyumlu ve tamamen özgün bir biçimde yazmaya büyük özen gösteriyorum. Yine seoya uygunluk açısından genellikle uzun makaleler yazıyor olsam da, okuyucuyu yormaması için makaleleri mümkün olduğunca liste şeklinde ve alt başlıklara dikkat ederek, uzun paragraflardan sakınarak hazırlamaya gayret ediyorum. Yazmış olduğum makalelerin, sitenize artı değer katacağına emin olabilirsiniz. Belirttiğim alanlarla ilgili olduktan sonra uzun veya kısa makale siparişlerinizi alabilirim.

Dipnot; Web sitenizi/blogunuzu, her gün kısa ve ziyaretçi çekmeyen bir sürü makale ile çöplüğe çevirmektense, 2-3 günde bir ekleyeceğiniz, uzun fakat okuyucu dostu, faydalı ve kaliteli makalelerle donatmanızı tavsiye ederim. Bu tür makaleler çok daha fazla ziyaretçi çeker. Daha çok içerik, daha çok ziyaretçi anlamına asla gelmez. Uzun süre web site içerik editörlüğü yaptığım için bu konuda oldukça tecrübeli sayılırım. (Bu konuyla ilgili yardım isteyen olursa da seve seve bildiklerimi paylaşırım)

Satın alıp da beğenmediğiniz makalelerle ilgili 24 saat içinde geri dönüş yaparsanız, PARANIZI TARAFINIZA İADE EDECEĞİMİN GARANTİSİNİ VERİYORUM.

MAKALE SİPARİŞİ VERMEK İSTEYENLERİN, BENİMLE İLETİŞİM KURMADAN SİPARİŞ OLUŞTURMAMASINI RİCA EDERİM. Herkese bol kazançlar dilerim ...

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net