ozsarac

İsim
: Arife Ö.
Kayıt Tarihi
: 20 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Türk Dili ve Edebiyatı lisans eğitimime devam ediyorum, bu süreçte metin yazarlığı konusunda kendimi geliştirmek ve aynı zamanda para kazanmak istiyorum. Okumak ve yazmaktan oldukça keyif alıyorum ve bu süreci oldukça disiplinli bir şekilde yürütmeye özen gösteriyorum. Düzenli bir şekilde yürütmek istediğim bu işte özgün ve nitelikli içerikler üretebileceğim konusunda kendime güveniyorum!


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özgün ve nitelikli içerik ihtiyacınıza kısa sürede ulaşmanızda yardımcı olmak için buradayım. Çalışacağım metin ile ilgili koşul ve isteklerinizi değerlendireceğimden şüpheniz olmasın.

Metni daha anlaşılır ve nitelikli bir şekilde sunmamda eğitimimin de desteği olacağını göz önünde bulundurmanızı istiyorum. Disiplinli ve özenli bir çalışma süreci yürütmekte, ihtiyaçlarınız dahilinde memnuniyet göstermekle kalmayacağınız kalitede bütünlük gösteren metinlerle karşınızda olacağımdan şüpheniz olmasın. Metnin içeriğinin kolay anlaşılması adına gerektiğinde örneklendirme, açıklama yollarına başvuracak, gerektiğindeyse alıntılar yaparak özgün ve kaliteli işler çıkartacağım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.