ozlemh

İsim
: Himmetli
Kayıt Tarihi
: 30 Ocak 2020
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Yazım, noktalama, dil bilgisi alanında kendime güvenmekteyim. Etkili sözlü ve/veya yazılı iletişimde başarılı, bilgi toplayabilme, toplanan bilgileri yerinde kullanabilme yetisine sahibim. Daha çok kişisel gelişim, beslenme, zaman yönetimi, moda, seyahat, ev moda, kültürel aktiviteler, film, dizi içerikleri yazmaktan keyif almaktayım. Fakat ilgim dışında olsun olmasın birçok farklı konuda da araştırmalarım neticesinde özgün içerikler üretebilmekteyim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

En güvenilir ve özgün şekilde hazırlayacağımdan emin olabileceğiniz yazılarımla, ihtiyaç duyulanı sunacağımdan hiç şüphe duymayacaksınız. Sizlerden ricam istekleriniz ve beklentilerinizi net bir şekilde belirtmenizdir. Böylelikle net, anlaşılır istekler ile doğru orantılı, şeffaflıkla ihtiyacınız olanı alacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Beni tercih etmenizdeki en önemli etken yazmaya olan tutkum olacaktır. Çünkü yazı her ne konuda olursa olsun bir tutku olmalıdır. Daha temiz, dürüst ve istenileni veren yazılarımla da anlayacağınız üzere, kilit nokta bu olmalıdır. Böylece ben yazmaya olan isteğimle mutlu olurken, sizler de isteklerinizin karşılığını memnuniyetle almanın mutluluğu içinde olacaksınız. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

mustafa39
12 Aralık 2020 17:38 tarihinde gönderildi.

ellerinize sağlık, gayet başarılı bir çalışma olmuş.