ozlemd

İsim
: Özlem Y.
Kayıt Tarihi
: 22 Mayıs 2018
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Online ve basılı dergilere, özellikle TV ve Sinema alanında içerikler ürettim. Bir gazetede stajyerlik yaptığım sürede ise çeşitli konularda haberler yazdım. İletişim Fakültesi mezunuyum. Yalnızca görsel sanatlar değil, içerik üretmenin diğer alanlarına dair de yazılar yazmayı seviyor ve kendime güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Benden içerik talep ettiğinizde aklınızdaki detayları tarafıma net olarak iletmenizi rica ediyorum, böylece talebinizi gerçekleştirmek için elimden geleni yapabileceğim. Okunurluğu, yalınlığı ve akıcılığı konusunda tereddütünüz olmasın. Konularına göre özenle paragraflara ayrılmış özgün içerikler sunuyorum. 

Neden Ben?

İletişim Fakültesi mezunu olarak, araştırma ve yazı üretme konusunda kendime güveniyorum. İyi bir sözelci olarak ise yazım kuralları, imla ve akıcı metin üretme açısından özenli davrandığımı belirtmek isterim. Ayrıca zaman yönetimi ve iş disiplini konusunda da sorun yaşamayacağımıza eminim.

Özgün ve akıcı içerikler, sunulan kitle tarafından beğeni kazanmanızı ve sunulan ortamın daha çok ziyaret edilmesini sağlayacaktır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.