ozlem_celik

İsim
: Özlem Ç.
Kayıt Tarihi
: 11 Şubat 2019
Son Giriş
: 1 gün


Hakkımda

Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Fakültesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü 4 yıllık lisans diploması sahibiyim. Ana dil seviyesinde İngilizce biliyorum. 2002 yılından 2015 yılı sonuna kadar İnsan Kaynakları üst düzey yöneticisi olarak tekstil ve turizm-otelcilik sektörlerinde toplam iki şirkette görev aldım. 2017 yılından beri çeşitli platformlarda düzenli olarak profesyonel içerikler üretiyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyaçlarını ve talepleriniz doğrultusunda konu ayırt etmeden seo uyumlu ve özgün içerikler üretiyorum. 2017 yılından beri profesyonel içerik yazarıyım. Belirlediğiniz konu ve başlıklar ile tam uyumlu içerikler üretmek hakkında tecrübe sahibiyim.

Her çeşit yazım taleplerinizi(web, blog, akademik, tez, popüler, dergi, liste içerik, tanıtım) karşılayabilecek profesyonellikteyim. Zaman konusunda çok hassas ve titizim. Talep ettiğiniz içerikleri oluşturduğumda mutlaka en az farklı iki özgünlük testinden geçirmeden sizlere teslim etmiyorum. İngilizce içeriklerinizi rahatlıkla üretebilirim. Ana dil seviyesinde İngilizce bilgisine sahibim. 

Sizlerden ricam siparişlerinizi verirken;

Konu hakkında net bilgi,

Kelime sayısı bilgisi

Ne tür içerik istendiği

Anahtar kelime tercihinizi baştan belirtmenizdir. 

Profesyonellik, zaman hassasiyeti, iş takibi, akıcılık, seo uyumu ve profesyonel içerikler için yazılarımı tercih etmenizden memnuniyet duyacağım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Akademik Makale
Ödev - Tez

Müşteri Yorumları(2)

sorucevap
5 Nisan 2019 16:46 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık, teşekkürler

kulvar
22 Mayıs 2019 22:37 tarihinde gönderildi.

Beklentimin üzerinde bir çalışma. Çok ama çok teşekkür ederim