• Giriş
  • Kayıt Ol

ozgur2

İsim
: Özgür B.
Kayıt Tarihi
: 1 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Lise zamanlarında başladığım yazma işi yeteneklerimden biri. Yazarlık konusunda kendime güveniyorum. Sana yardımcı olabilirim. Ayrıca İngilizce Almanca Rusça Türkçe dillerinde çeviri hizmeti de sağlayabilirim. Arapça konusunda yeterli düzeyde olduğumu düşünmüyorum ama denemekten kaçınmam bu konuda kusurlarım olabilir. Sen değerli icerik.net üyesi birlikte iyi ve sürekli işlere imza atabiliriz. Tanıtım yazıları, ürün açıklaması, inceleme içeriği, çeviri hizmetleri, ürün yorumu, redaksiyon, içerik üretimi, yorum ve değerlendirme yapabilirim. Kabıma sığmadığımı söylemem gerek çalışmayı seviyorum. Güzel bir yolculuk olacağına inanıyorum. Saygılar sevgiler.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 4.00 TL Almanca Makale Siparişi: 4.00 TL Arapça Makale Siparişi: 4.00 TL Rusça Makale Siparişi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Lise zamanlarında başladığım yazma işi yeteneklerimden biri. Yazarlık konusunda kendime güveniyorum. Sana yardımcı olabilirim. Ayrıca İngilizce Almanca Rusça Türkçe dillerinde çeviri hizmeti de sağlayabilirim. Arapça konusunda yeterli düzeyde olduğumu düşünmüyorum ama denemekten kaçınmam bu konuda kusurlarım olabilir. 

 

Sen değerli icerik.net üyesi birlikte iyi ve sürekli işlere imza atabiliriz. Tanıtım yazıları, ürün açıklaması, inceleme içeriği, çeviri hizmetleri, ürün yorumu, redaksiyon, içerik üretimi, yorum ve değerlendirme yapabilirim.

 

Kabıma sığmadığımı söylemem gerek çalışmayı seviyorum. Güzel bir yolculuk olacağına inanıyorum. Saygılar sevgiler.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net