ozgunyazi

İsim
: Sueda M.
Kayıt Tarihi
: 21 Ekim 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

18.09.1992 Fatih doğumluyum. Eğitim hayatımı İstanbul Ayhan Şahenk İlköğretim Okulu, Kütahya Atatürk Lisesi ve son olarak da Dumlupınar üniversitesi ile tamamladım. Asıl meslegim inşaat teknikerliği olmasına rağmen edebiyata ve sanata her zaman ayrı bir ilgim oldu. Özellikle şiir okumayı ve yazmayı severim. Bunların dışında araştırmayı ve paylaşmayı seven, iş disiplinine sahip biriyim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo uyumlu çalışmakla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılayacak, özgün ve dikkat çekici içerikler üretebilirim. Sizlerle sağlıklı bir diyalog kurmak adına, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi detaylı ve net bir dille tarafıma iletmenizi rica ediyorum. İçerikleri açıklayıcı, akıcı ve okuyucunun rahatlıkla anlayabileceği cümlelerle yazıyorum. Ayrıca konular hakkında detaylı araştırmalar yaparak, okuyucuyu sıkmayacak şekilde ufak detaylar ekliyorum. Böylelikle okurların hem dikkatini çekmiş hem de keyifli bilgi almasını sağlamış oluyorum. Bunların haricinde sizden gelen farklı yazım isteklerine de uyum sağlayabilirim.

 

Neden Ben?

Taleplerin zamanında ve doğru bir şekilde ulaştırılması konusunda hassas ve bu disipline sahip olduğum için birlikte güzel bir çalışma süreci yaşayacağımızı düşünüyorum.

Özgün ve dikkat çekici yazıların sitenize sağlayacağı faydalar ise;

-Yeni okuyucular kazandırır.

- Seo açısından kuvvetli yazılarla sitenize güç ve değişik içerikler katar.

- Tek seferlik okuyucular yerine, sabit bir okuyucu kitlesine sahip olursunuz.  

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.