• Giriş
  • Kayıt Ol

ozgunmakale

İsim
: Özgün M.
Kayıt Tarihi
: 5 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Hazır Makalesi (1)

Hakkımda

Kamu yönetimi bölümü lisans ve işletme yönetimi yüksek lisans mezunu olmakla beraber açık öğretim fakültesi ön lisans adalet bölümü öğrencisiyim. Freelancer olarak çeşitli projelerde yer kalıyorum. Kendi yönettiğim web sitemin yanı sıra başka sitelere de seo uyumlu özgün içerik sağlayabiliyorum. Çok sık kitap ve makale okuduğum için dil bilgisi kurallarına hakimim ve makalelerim kendi alanında yetkin içerikten oluşuyor.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seoya uygun gerekli html etiketlerini kullanarak başta hukuk, ekonomi, sağlık, popüler gündem ve diğer içerik olmak üzere %100 özgün makale yazabiliyorum. İmla kurallarına dikkat ederek özenli bir şekilde ve tamamen manuel olarak içerik üretiyorum. Ürettiğim içeriğin talep edilen konuda özgün ve yetkin olmasına çok dikkat ediyorum. İş bittikten sonra olası hataların önüne geçmek için mutlaka gerekli kontrolleri yapıyorum. Müşterimin isteklerini göz önünde bulundurarak içerik üretmek en önemli iş prensiplerim arasında yer alıyor. 

Siz de web siteniz veya herhangi başka bir platfrom için içerik talep ediyorsanız lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net