ozgeozkan

İsim
: Ozge O.
Kayıt Tarihi
: 4 Ekim 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu ve öğrenci pilotum. Özel sektörde geçirdiğim yıllar ve kendi ilgi alanlarımın harmanlanması sonucu olarak gıda takviyesi, teknoloji, kozmetik, havacılık, kişisel gelişim, sağlık, zayıflama, sağlıklı beslenme ve spor konularında oldukça bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. Dil bilgisi, yazım kuralları ve anlatım bozukluğu konularına hem özel hem iş hayatımda çok dikkat ederim. Yıllardır süregelen kitap okuma, blog yazma ve günlük tutma alışkanlıklarım sayesinde kelimelerle aram oldukça iyidir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun yıllardır yazan ve okuyan biri olarak, bana vereceğiniz konu ilgi alanımın dışında olsa bile kısa sürede, özgün ve kaliteli içerik sunabilirim. Titiz ve disiplinli çalışma düzenim sayesinde, her ne kadar gerekli olmayacağını düşünsem de, hazırladığım içerikte sınırsız sayıda revize isteme hakkınız saklı bulunmaktadır. 

Başarılı bir içeriğin iyi bir iletişim dilinden geçtiğine inanırım. Bunun da öncelikle sizlerden istediğiniz içerikle ilgili detaylı ve net açıklama alarak başlaması oldukça önemlidir.

Tanıtım Yazısı, Blog İçeriği, Ürün Açıklaması, Yorum - Değerlendirme, CV - Önyazı ve Makale hizmetlerini herhangi bir konuda, titiz ve yüksek kalitede sunuyorum. Çalışma dili İngilizce veya Türkçe olabilir.

Çeviri hizmetleri yine Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe olabilir.

Yukarıdaki hizmetlerin haricinde Türkçe veya İngilizce tez yazma hizmeti de veriyorum. Toplam kelime sayısına göre kelime başı fiyat yeniden değerlendirilebilir.

Alacağınız hizmetin kalitesine önem veriyorsanız beraber çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.