ozgenyes

İsim
: Özgen Y.
Kayıt Tarihi
: 6 Ocak 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

9 yıllık öğretmenim. Yazmak benim için hayatım boyunca kendimi ifade edebilmek için bir araç olmuştur. Uzmanlık alanım olan dilbilgisi ve yazım kuralları konusunda oldukça hassas olduğumu belirtmeliyim. Aynı zamanda iyi derecede ingilizce bilmekteyim ve bu bağlamda hem çeviri hem ingilizce özgün içerik üretilmesi konusunda çalışabilirim. Kendisi çok fazla okuyan öğretmen yazar olarak; Teknoloji,eğitim, sosyal hizmetler, kripto para ve online finans, internet teknolojileri, ekonomi ve siyaset cinsellik ve cinsel sağlık konuları hakkında kapsamlı,yüzde yüz özgün ve SEO uyumlu makaleler yazabilirim. Yazılarım, mesleki uzmanlık alanım olan dilbilgisi kurallarına uygun olarak, aynı zamanda ortalama internet kullanıcısının okuyabilirliği hassasiyetine dikkat ederek kaleme alınacaktır. İleri seviyede PHP bilgisine sahibim. Programlama dillerinin mantığını anlamak, machine learning uyumlu içerik hazırlamanın ön koşuludur. Güvenirliği tartışılır olsa da; çevrimiçi kelime daarcığı sitelerinde 19.000 ile 21.000 kelime arası sonuçlar almaktayım.


Fiyat Tarifesi: 3.15 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kendisi de okumayı araştırmayı seven bir yazar olarak kategori ve/veya konu sınırlaması olmadan SEO uyumlu tamamen özgün makaleler oluşturacağım.

Makaleler yazılırken anlambilim, dilbilgisi ve tabiki yazım kurallarına ekstra özen gösterilecektir.

Tüm yazdığım makaleler özellikle Google'ın kullandığı LSI öğrenmesi ve Machine Learning (makine öğrenmesi) algoritmalarına uyumlu yazılacaktır.

Machine Learning Uyumlu makale ne demek? 

Artık internet siteleri sadece son kullanıcıya bilgilendirme amaçlı yazılar geliştirmemelidir. Son kullanıcı kadar, son kullanıcıyı siteye yönlendiren sanal zekanın da yazının yapısı, içeriği,semantiği,noktalama işaretlerinin doğru kullanılması vb. bir çok değişkenler ile etkilenmesi gerekmektedir. Ayrıca programlama dillerinin mantığının bilinmesi, içerik geliştirici açısından; sanal zekayı etkileyecek içerik üretilmesinde çok çok önemlidir.

Tüm yukarıda saydığım sebepler ve yeteneklerim ile karar verebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğumu, tarafıma bir şans verdiğinizde anlayacaksınız.

Teşekkürler.

Önemli: İngilizce içerik üretimesi yada çeviri işlerinizde belirttiğim ücretin iki katı talep edilecektir.( 400 kelime ingilizce makale talebiniz 200 kelime hazırlanacaktır gibi..) Anlayışınız için teşekkür ederim.

Not: Litfen sipariş vermeden önce iletişime geçiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları(2)

muhsin_n
11 Ocak 2020 12:20 tarihinde gönderildi.

5 Makale siparişi zamanında sorunsuz teslim edildi. İçerikler özenle Seo kurallarına uygun, güzeldi memnun kaldım. Tavsiye ederim.

limoncreatif
22 Ocak 2020 23:21 tarihinde gönderildi.

İşinde ilgili, siparişi teslim noktasında güvenebileceğiniz bir yazar. Sorunlar ile ilgileniyor.