• Giriş
  • Kayıt Ol

ozgeicil

İsim
: Özge I.
Kayıt Tarihi
: 19 Mart 2021
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Son 5 yıldır aktif olarak sürdürdüğüm içerik üretimi, ilk başlarda "ek iş" olarak başlamış olmasına rağmen kısa sürede esas odaklandığım alana dönüştü. Çeşitli siteler aracılığıyla girdiğim sektöre hem üretmeye olan isteğim hem de edindiğim tecrübe sayesinde kısa sürede ısındım. Özellikle yaratıcı blog içerikleri, ekonomi analizi, emlak piyasası gibi konulara odaklanıyor olsam da SEO uyumlu kategori içeriklerinden ürün açıklamalarına kadar oldukça geniş bir alanda hizmet verebilirim. Ayrıca yurt dışı kaynaklı firmalara ürettiğim referanslarımla birlikte C2 İngilizce seviyesine ve başlangıç İtalyanca bilgisine sahibim. Bu nedenle makale, araştırma, analiz gibi oldukça geniş bilgi aktarımı gerektiren İngilizce içerik üretimi konusunda da iddialı olduğumu söylemeliyim. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum!


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Son 5 yıldır hemen her alanda içerik üretimi yapıyorum. İlk başlarda SEO uyumlu kategori açıklamaları, ürün tanıtımları ve blog içerikleri ile başladığım yazarlık serüvenimi, kısa sürede eski bir mimar olarak bilgilerimi paylaşabileceğim emlak ve ekonomi sektöründeki derin analiz üretimine çevirdim. Ayrıca kripto para incelemelerinden global dijital ve teknoloji görünümüne dair gelişmiş analizlere, yeri geldiğinde basın bültenlerine kadar geniş bir alanda içerik üretebilirim. İleri seviyeli İngilizce bilgim ve dil konusundaki yetkinliğim nedeniyle çeviri ve makale üretimi de yapabilirim.

 

Neden Beni Seçmelisiniz?

 

- İş ahlakım nedeniyle ürettiğim içerikleri zamanında ve eksiksiz şekilde teslim etmeyi önemsiyorum,

- SEO uyumlu içeriklerde yalnızca anahtar kelimeleri kullanmak için anlamsız cümleler kurmuyor, anahtar kelimelerin olabilecek en doğru şekilde ve anlatım bozukluğu yaratmadan kullanılmasına özen gösteriyorum,

- Vermiş olduğunuz revizeleri doğru şekilde değerlendiriliyor, sizi anlamaya çalışıyor ve zamanında gerçekleştiriyorum,

- Revize taleplerinizi, içerik sizin istediğiniz hale gelene dek yerine getirmeye devam ediyorum.

 

Karışıklık olmaması ve içeriklerinizi zamanında teslim edebilmem için lütfen sipariş vermeden önce mesaj atın.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net