ozge30

İsim
: Özge Ö.
Kayıt Tarihi
: 9 Mart 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

İçerik yazarlığında özgün ve zamanında teslim prensibi ile çalışmaktayım. Blog içeriği, web site içeriği, inceleme içeriği, tanıtım yazısı, ürün açıklaması ve diğer makale ve içerik alanlarına hakimim. Yüksek lisans eğitimimin bana kattığı yazarlık deneyiminin de katkısı ile siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Benden talep edeceğiniz yazılarınızı seo uyumlu, tamamen özgün bir şekilde yazabilirim. Web sitenizin içeriği için talebiniz doğrultusunda ve sizin yazı talep alanınıza yönelik yazıları kaleme alabilir, tanıtım yazılarını, kategori yazılarını, araştırma yazılarını, blog içeriğine uygun yazıları ve diğer tüm yazı biçimlerini yazabilirim. Bana ileteceğiniz detaylar doğrultusunda yazısını etkin ve doğru bir biçime kavuşturabiliriz. 

Yazı talebinizi oluştururken kararsız kaldığınız taktirde, bu durumu iletişim sağlayarak netliğe kavuşturabiliriz. Talep edeceğiniz yazıda kullanılacak yazı dili, paragraf düzeni ve diğer detayları bana net bir şekilde aktardığınız taktirde, yazınızı zamanında ve hatasız teslim alabilirsiniz.

Herhangi bir konuya yönelik detayları araştırma içeren yazılarınızı da, görece bu yazılardan daha kısa ve daha öz nitelikteki yazılarınızı da yazabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.