ozeterapi

İsim
: Özlem Ö.
Kayıt Tarihi
: 13 Eylül 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Özlem Özsoy Öztunalılar Eğitmen, Profesyonel Koç, ATC, ACC Kişisel gelişim ve davranış bilimleri üzerine yazılar yazmaktan keyif almaktayım. Vermiş olduğum eğitimlerden ve yapmış olduğum koçluk seanslarından öğretilerimle ve araştırmalarımla yazılarım oluşmaktadır. Bu geniş bir alanda çalışmamı sağlamaktadır. Aileden başlayan ve yönetim kademelerinde olan tüm davranışların nedenleri ve nasıl daha iyi olunabileceğine dair yaptığım çalışmaları paylaşmaktan mutluluk duyarım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kendi  yazılarımın  yanında istekleriniz doğrultusunda yazılar yazabilirim. Bununla birlikte; amacın net verilmesi, hangi mesaj odaklı olunacağı ve kime hitaben yazılacağı ve zaman konularının net ifade edilmesi benim için çok önemlidir. Yazılarımı birbirinin devamı şeklinde de yazarak ilgi, dikkat ve merakı arttırabilmekteyim.

İstekleriniz ve ihtiyaç duyduğunuz konular hakkında SEO uyumlu özgün yazılar yazabilirim. Kişisel gelişim uzmanı ve profesyonel koç kimliğimin yanında araştırmacı olma özelliğim ile bir çok konular ile ilgili yazılar yazabilmekteyim. 

Özgün, okunabilir, merak edilen, devamı beklenen yazıların sitenizde yer alıyor olması, takip edilme oranının artması ve yeni ziyaretçi sayılarına destek konusunda önemlidir. Bağlı okuyucu kazanabilmeniz için destek vermeye hazırım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.