ozermehmet

İsim
: Mehmet Ö.
Kayıt Tarihi
: 13 Şubat 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

2002 yılında Anadolu Üniversitesi Biyoloji Bölümü'nden mezun oldum. Sonrasında Hacettepe Üniversitesi'nde Zooloji alanında yüksek lisans yaptım. Ancak çalışma hayatıma 2005 yılında gazetecilik yaparak başladım. Bir yıllık muhabirliğin ardından 2013 yılına kadar dış haberler editörü olarak çalıştım. Halen internet editörü ve front-end developer olarak çalışmaktayım. Yüksek lisans düzeyinde aldığım biyoloji eğitimini on yılı aşkın süredir aktif olarak yaptığım gazetecilikle birleştirerek hem okunur hem de bilimsel temeller üzerine kurulmuş içerikler üretebilirim. Talep edeceğiniz içeriğin bilimsel ya da haber içerikli olma zorunluluğu yoktur. Yazdığım içeriklerin Türkçe dilbilgisi açısından doğru ve kolay okunur olmasına her zaman dikkat ederim.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yüksek lisans düzeyinde aldığım biyoloji eğitimini on yılı aşkın süredir aktif olarak yaptığım gazetecilikle birleştirerek hem okunur hem de bilimsel temeller üzerine kurulmuş içerikler üretebilirim.

Talep edeceğiniz içeriğin bilimsel ya da haber içerikli olma zorunluluğu yoktur.

Yazdığım içeriklerin Türkçe dilbilgisi açısından doğru ve kolay okunur olmasına her zaman dikkat ederim.

Amacınızı ve hedef kitlenizi net bir şekilde tarif etmeniz halinde, amacınıza uygun ve SEO uyumlu, tamamen özgün bir şekilde içeriklerinizi üretebilirim.

Ayrıca İngilizce'den Türkçe'ye çeviri konusunda da talepte bulunabilirsiniz. Hem güncel içerikler hem de bilimsel metinlerin Türkçe çevirisini yapabilirim.

Daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıda yer alan referans içeriklere ve çeviri metnime bakabilirsiniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.