ozenlingilizce

İsim
: Mehmet I.
Kayıt Tarihi
: 3 Ağustos 2020
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

İngilizce metin yazımına odaklanmaktayım. Arka planım ve dil deneyimim lisans ve lisansüstü eğitimine dayanmaktadır. Bu nedenle hem genel olarak içerik metinleri hazırlamaya yönelik hem de akademik açıdan yardımcı (ancak akademik etik ve kuralları ihlal etmeyen) çalışmalar için ilan veriyorum. Bu sitede hizmet vermeye yeni başladığımdan özellikle süreklilik arz edecek işler için deneme amaçlı metin yazımını ücretsiz yapabilirim.


Fiyat Tarifesi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ücretlendirme tüm metinlerin İngilizce yazılacağı varsayılarak belirlenmiştir (Türkçe metin için ücretlendirme elbette daha düşük olacaktır; ancak temelde İngilizce metin hazırlanmasına odaklanıyorum). 

Firmalar / web siteleri vb. için tanıtım, broşür, içerik metinleri yazımı. Akademik çalışmalar için yardımcı-yol gösterici makale/ literatür taraması (akademik kuralları ve etiği ihlal eden talepler hariç). Arka planım ve dil deneyimim lisans ve lisansüstü eğitimine dayanmaktadır. İcerik.net'e yeni llan verdiğimden özellikle süreklilik arz edecek işler için 1-2 sayfa deneme amaçlı metin yazımını ücretsiz yapabilirim. 

Talebin ayrıntılarını, örneğin, istenen metnin gerektirdiği teknik bilgiyi, öğrenmeden "yazamam" diyeceğim bir konu yok. Ayrıntıları mesajınızla öğrendiğimde sizi gecikmeden yanıtlarım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.