orhann

İsim
: Orhan E.
Kayıt Tarihi
: 13 Haziran 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

iyi günler, 6 yıl makale yazma deneyimi olan bir yazarım., Tamamen özgün ve SEO uyumlu makaleler yazarım. Başta teknoloji konuları olmak üzere sağlık ve genel kültürle ilgili her konuda yazabilirim. Makale yazma dışında isterseniz sitenize/blogunuza tamamen özgün yorum hizmeti verilir. Konular okunarak konu ile alakalı yorum yapılır. Tanıtım yazısı yazdırmak ve yayınlatmak isterseniz vereceğiniz web sitesini tanıtmaya yönelik makaleniz özgün bir şekilde hazırlanır.(300 kelime, 10 TL) Tanıtım makalenizi yayınlatmak isterseniz kendi blogumda +15 TL ücretle yayınlayabilirim. Tanıtım makalenizi hem yazdırıp hem de yayınlatmak isterseniz +20 TL ödemeniz yeterlidir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının özgün içeriğe ne kadar önem verdiğini eminim çok iyi bilirsiniz. Zaten bu nedenle açılan her sitenin özgün içeriklerle sistemli bir şekilde güncellenmesi gerekir ki daha fazla ziyaretçisi olabilsin. Bu da içeriğin SEO uyumlu olmasına bağlıdır.

 

  • Makale yazma dışında isterseniz sitenize/blogunuza tamamen özgün yorum hizmeti verilir. Konular okunarak konu ile alakalı yorum yapılır.
  • Tanıtım yazısı yazdırmak ve yayınlatmak isterseniz vereceğiniz web sitesini tanıtmaya yönelik makaleniz özgün bir şekilde hazırlanır.(300 kelime, 10 TL)
  • Tanıtım makalenizi yayınlatmak isterseniz kendi blogumda +15 TL ücretle yayınlayabilirim.
  • Tanıtım makalenizi hem yazdırıp hem de yayınlatmak isterseniz +20 TL ödemeniz yeterlidir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.