• Giriş
  • Kayıt Ol

orhan19

İsim
: Orhan Ş.
Kayıt Tarihi
: 24 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Makalelerimde her zaman %100 özgünlük bulunur. İçerikleri yazdıktan sonra makale özgünlük kontrol sitesinden test ederim. Ayrıca konusuna uygun semantikler ile anahtar kelimeyi özenle seçerim. Özellikle semantiklerde kalın bold kullanımına özen göstermekteyim. Cümleler anlaşılır ve sade bir dille anlatılmaktadır. Özel kontrol sistemim ile bir makalede ne kadar anahtar kelime kullanılması gerekirse o kadar kullanırım. Hazır makalelerim içerisinde aynı başlık altında birden fazla konu bulunabilir. Ancak aynı başlıkların her biri farklıdır ve benzerlik göstermez. Özgünlük olarak yine %100 oranı çıkacaktır. Genel olarak -mak, -mek mastarını kullanırım. Ancak dileyen olursa düzeltme gönderebilir bunları -dir, -dır olarak değiştirebilir. Makale siparişi vermek isteyenlerin siparişten önce mesaj ile bilgi vermeleri gerekir. Hazır makalelerimi satın aldıktan sonra beğeni ve yorum atarsanız sevinirim. Bu biz yazarlar için bu platformda önemli bir değerlendirmedir. Beni tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.


Türkçe Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sade, yalın ve anlaşılır bir dil kullanmaktayım. Yabancı kelimelerden, gereksiz cümlelerden ve boş sözcüklerden  uzak durmaya itina göstermekteyim. Sipariş vereceklerin önceden bilgi vermeleri konuyu araştırmam ve konuya daha hakim olmam açısından önemli olmaktadır. Aşağıdaki örnek yazımdan da deneyimimi test edebilirsiniz. 

''Çelik Kapı

Evlerin, iş yerlerinin, depoların hatta bahçelerin her zaman korunaklı olması gerekir. Bunun için de evde olunmadığı zamanlarda, iş yerlerinin mesai dışında kalan zamanlarında gerekli önlemlerin alınması büyük önem taşır. Bu önlemlerin başında dış kapılar gelir. Bir mekânın kapısı ne kadar sağlam ise verdiği güvende o kadar büyüktür. Kapı çeşitleri arasında da en fazla güven veren çelik kapılardır. 

Çelik kapı; çeliğin daha sağlam ve daha dayanaklı bir çeşidi olan 20-26 gauge (çelik malzemelerinde bir ölçü terimi) değerine sahip çelikten üretilen kapılara verilen isimdir. Tanıma bakarak kapının her yerinin çelikten ya da demirden yapılması gerekir anlamını ifade etmez. Üretiminde polistiren ya da poliüretan bileşenleri fabrikada elden geçirilerek ince bir çelik tabakayla kaplanması ile üretilir.''

 

Daha önce internetten yayınlanan bir firma makalesi olduğu için tamamını yayınlayamıyorum...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

necrofx
30 Aralık 2021 18:51 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

Whatsapp Destek - icerik.net