oophelia

İsim
: Fatma N.
Kayıt Tarihi
: 7 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 saat


Hakkımda

İngiliz Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 1,5 yıldır okul dergisinde tarih, edebiyat, felsefe, bilim gibi konularda aylık makaleler yayınlıyorum. Uzun zamandır insanlık üzerinde değişimlere yol açan toplumsal ve politik olaylarla ilgili araştırmalar yapıyorum. Yaptığım araştırmaları insanlara en yalın biçimiyle anlatmak ve insanlarda düşünsel bir etki bırakmak için bunları kendi cümlelerimle yazıya aktarmaktan keyif alıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.10 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

           Öncelikle, yazdığım makalelerin ana hatlarını belirlemek için yabancı ve yerli kaynakları incelerim. Bilinçaltımızda; okuduğumuz kitaplar, denemeler, makaleler kendi yazma stilimizi şekillendirdiği için çeşitli yazarların fikirlerini dikkate alırım. Araştırdığım konuyla ilgili farklı disiplinleri, farklı argüman ve formları uygulayarak geniş kapsamlı bir teori aşaması oluştururum.

 

       Makaleye, bahsetmeye çalıştığım konuyu hızlı ve çabuk bir kesinliğe yoğunlaştırmak için asansör cümlesi ile başlarım. Böylece okuyucu, neden bu makaleyle ilgilenmesi gerektiğine dair bir mesaj alır. Ardından asıl kısımda, okuyucuya farklı ve zıt görüşleri gösteririm. Konuyla ilgili her insanın aynı fikirde olması muhtemel değildir; bu nedenle tüm uygulanabilir fikirleri kontrol ederim. Yazarken dikkat ettiğim en önemli şey; okuyucuların anlaması için kendi kendini pürüzsüz hâle getiren anlatım tekniğidir. Ancak bununla birlikte birkaç heyecan verici sözdizimini satır aralarına eklerim. Etkili noktalama işaretleri kullanarak; argümanı ikna edici bir şekilde iletirim. Alt başlıklarda ise, yansıtıcı bir makale için mantıklı ve anlatı biçiminde oluşmuş kronolojik sıra tercih eder; sonucu ise açık ve kesin bir şekilde özetledikten sonra konuyla ilgili son sözü eklediğim izlenimini veririm.

 

        Google, kullanıcılarını bulabilecekleri en yüksek kalitede ve en alakalı içeriğe bağlayarak onlara hizmet etmek ister. Bu yüzden, makalelerimde konunun içeriğiyle ilgili diğer kaynakları gösteren bağlantılar eklerim. Böylece Google, okuyucuyla olabildiğince fazla bilgi sağlamakla ilgilendiğinizi görür. Bu, sizi yüksek kaliteli sitelerle uyumlu hâle getirir ve iddialarınızı desteklemek için referanslar sağlar.

 

      Bazı Seo şirketleri; hâlâ iyi bir makalenin, okuma deneyiminin zararına olacak şekilde aynı anahtar kelimenin defalarca tekrarlandığı bir makale olduğunu düşünür. Ancak bu, içeriğinizin Google tarafından olmasa bile; sitenizdeki okuyucular tarafından spam olarak işaretlenmesine yol açar. Bunun yerine anahtar kelimeleri idareli kullanmayı tercih ederim. Yaklaşık %1-2’lik bir anahtar kelime yoğunluğu, içeriğe doğal bir uyum sağlamakta yeterlidir. Son olarak; büyük yazı tipleri ve okuyucu dostu bir içerik yapısı kullanarak, okuyucuların sayfanızda daha uzun süre kalmasına yardımcı olurum. Dolayısıyla hem ilgi çekici hem de Google sıralamasına uygun bir yazı ortaya çıkar.

 

      Vereceğiniz makale siparişlerinde konunun içeriğini detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. İsteğiniz dahilinde yazıyla uyumlu görseller ekleyebilirim. Olumlu sonuç almadığınız takdirde tekrar tekrar düzenleme yapmakta hiçbir sıkıntı yaşamam. Makalelerim için önemli olan kalitedir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.