• Giriş
  • Kayıt Ol

onurhan4

İsim
: Onurhan S.
Kayıt Tarihi
: 11 Mayıs 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Günlük yazarak başlayan bir şeyler yazma maceram yıllardır devam ediyor. Kendimi bildim bileli kağıtla kalemle haşır neşirim. Öğrencilik yıllarımda başladığım makale yazarlığını hala devam ettirmekteyim. Birkaç senelik tecrübeme güvenmekteyim. Özellikle müzik, dizi-film, edebiyat, bilgisayar oyunları, teknoloji konularında kendime çok güvenmekteyim. Belirttiğim konular dışında kalan konularda da istediğiniz konuda içeriği yazabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siparişte ilettiğiniz tüm istekleriniz doğrultusunda tamamen isteklerinizi karşılayacak içeriği yazabilirim. Ana başlığımıza uyumlu alt başlıklarla içeriği desteklemekteyim. Gerektiği takdirde madde madde açıklama yapıp içeriğin anlaşılırlığını arttırabilirim. Anlatımda bir bütünlük sağlamakla beraber metni paragraflara bölerek akıcı bir anlatım sağlarım.

Makaleleri yazarken yazım kurallarını ve noktalama işaretlerini gerekli özeni göstermekteyim. Bu konuda içiniz kesinlikle rahat olabilir. Birkaç senedir makale yazarlığını yaptığım için yeterli tecrübeye sahibim.

Bir mühendis olarak iş disiplinine sahibim. Zamanlama konusunda hassasım. İstediğiniz içerik istediğiniz zamanda size teslim edilecektir.

İstediğiniz herhangi bir konuda en iyi işi size sunacağımın garantisini verebilirim. Makalelerim hem sizlerin hem de okurların hoşuna gidecektir ben buna eminim siz de emin olabilirsiniz

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net