• Giriş
  • Kayıt Ol

onurgnerr

İsim
: Onur G.
Kayıt Tarihi
: 27 Ekim 2023
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

29 yaşında, yaklaşık 10-11 yıldır editörlük yapan birisiyim. Webtekno, DigitALL, GameXNow ve Merlin'in Kazanı gibi yerlerde çalışmanın yanı sıra devamlı freelance olarak hizmet verdiğim kişi ve kuruluşlar mevcut. Şu anda yayınlanmış 2 adet romanım mevcut. Her kategoride tamamen özgün ve SEO uyumlu, isteğinize göre şekillendirebildiğim içerikler üretebiliyorum. Etkili ve Google dostu yazılarıma şans vermeniz durumunda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"onurgnerr" Örnek İçerikleri

  • Netflix_ten Kötü Bir Belgesel, İyi Bir Dizi Rise of Empires Ottoman İncelemesi

  • İşletim Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz kategoride tamamen SEO ve güncel Google kriterlerine uygun şekilde tamamen özgün içeriklerinizi özenle hazırlayabilirim. İçeriklerimde H2 ve H3 gibi altbaşlıkların kullanımına, anahtar kelime kullanımlarına ve okuyucuyu doyurur bilgiyi içermesine çok dikkat ederim. Gereksiz ve yazının bütünlüğünü bozacak kelimeler yerine, konunun detayına odaklanan ve konu hakkındaki soru işaretlerini gideren kelimeleri kullanmak, oluşturduğum içeriklerde vazgeçilmezim.

Peki neden ben?

Öncelikle söylemem gerekir ki öğrenmenin yaşı yoktur ve insan bir şeyi asla tamamen öğrenmiş değildir. Fakat 10 yıllık editörlük kariyerimde Webtekno, DigitALL ve Merlin'in Kazanı gibi içerik platformlarında tam zamanlı çalışmanın yanı sıra yıllardır freelance hizmet vermemden dolayı editörlük konusunda kendime çok fazla tecrübe ve bilgi biriktirdim. Bana vereceğiniz her siparişlerinizi ki kategorisi, anahtar kelimesi ve kelime sayısı fark etmeksizin, bu tecrübe ve bilgilerimle hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net