• Giriş
  • Kayıt Ol

onurbeskardes

İsim
: M.onur B.
Kayıt Tarihi
: 20 Aralık 2020
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar


Hakkımda

1.5 Seneden beri kendimce okuduğum kitaplar hakkında, ülke sorunları, genel kültür, siyaset, spor alanında makaleler yazıyorum. Yazı yazmayı çok seviyorum. Bilgime, makalelerime, yazılarıma güveniyorum. Bana siz de her konuda güvenebilirsiniz. Sizi yüz üstü asla bırakmam. Beni herhangi bir ödevde ya da herhangi bir projenizde tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Herkesin kolaylıkla ödeyebileceği makul fiyatlara her konu hakkında makale yazabilirim. Teşekkürler.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ödev ve tez yazısına, herhangi bir konuyla ilgili yorum ve değerlendirmelere, herhangi bir tanıtım yazısına ya da herhangi bir konuda yazılacak bir makaleye ihtiyaç duyarsanız, doğru kişiye başvurdunuz. Ben sizi asla yüz üstü bırakmayacak kişiyim. Çok makul fiyatlara size elimden gelen en iyi çalışmayı sunacak kişi de benim. Peki neden ben?

Neden ben?

Sadece makale yazımına değil, yaptığım bütün işlere hele de başkasına yaptığım işlere çok saygı duyarak yaptığım için beni seçmelisiniz. Verdiğiniz zamana kadar ne olursa olsun işimi yetiştirmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ve sanki kendiminmiş gibi yapacağım için beni seçmelisiniz. Benim sizden istediğim tek şey yapacağım işin ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar bana söylemeniz. Teşekkürler

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net