omur1

İsim
: Ömür Y.
Kayıt Tarihi
: 13 Mayıs 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Ankara Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Mezuniyet tezim academia.edu sitesinde mevcuttur. 10 yılı aşkın süredir İngilizce/Türkçe dil çiftlerinde çeviri yapıyorum. 2021 Şubat ayında Hayvan Çiftliği çevirim Töz Yayınları'ndan yayımlandı. Çevirmenliğin yanı sıra içerik üretme ve makale yazımı konularında da deneyimliyim. Makale yazımında ve içerik üretiminde, bilimsel araştırma yöntemlerine harfiyen uyma ve büyük bir titizlikle çalışma garantisi veriyorum.


Fiyat Tarifesi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstenilen ve ihtiyaç duyulan içeriğin tamamen özgün ve bilimsel araştırma yöntemlerine uygun bir biçimde üretilmesi ve zamanında teslim edilmesi anlamında hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir yazar olarak sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunuyorum.

Dilbilim ve İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinde öğrenim gördüm. Bu bölümlerde okurken geliştirme fırsatı yakaladığım araştırma ve içerik üretme yeteneğimi pekiştirmek ve sizlere yardımcı olabilmek için buradayım. Tez, makale, ödev, araştırma yazısı, bilimsel makale yazımı gibi işlerinizi hiç tereddüt etmeden bana teslim edebilirsiniz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.