omerkardesler

İsim
: Omerkardesler
Kayıt Tarihi
: 18 Şubat 2018
Son Giriş
: 9 saat


Hakkımda

İktisat lisans mezunu ve işletme yüksek lisans mezunuyum. Çeşitli alanlarda yazılar yazmakta ve çeşitli platformlarda yazarlık yapmaktayım. Özellikle yazmayı sevdiğim kategoriler ise ekonomi, kadın, güzellik, bakım, makyaj, seyahat, turizm ve araç konularıdır. Makale konusunda edindiğim tecrübeler sayesinde burada çeşitli müşterilere de makale hizmeti sunmak istiyorum. Dolayısıyla araştırma yaparak pek çok konuda yazı hazırlayabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

 

Ben sizler için blog ve web sitesi içerikleri, tanıtım yazıları, kategori açıklamaları, e - ticaret siteleriniz için ürün açıklamaları ve ürün inceleme yazıları ve liste içerikler hazırlayabilirim. Daha öncesinde pek çok e - ticaret sitesi için tanıtım yazısı ve ürün açıklaması yazdım. Blog ve web site içeriklerini ise sürekli yazmaktayım. Sipariş üzere olmak üzere sürekli olarak hazır blog ve web sitesi içeriği de yazmaktayım.

Finans, kripto para borsası, eğitim, sağlık alanlarında içerik üretmekteyim. Kadın sitelerine astroloji, cilt bakımı, makyaj, güzellik, kadın ve rüya tabirleri oknularında makaleler hazırlamaktayım. Her konuda tanıtım yazılarınızı da istek ve talebe uygun olarak kısa süre içerisinde hazırlarım. Sipariş adeti ve iş durumuma göre teslimat süresi değişebilir, lütfen sipariş geçtikten sonra bilgi alınız ve detayları iletiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (9)

onurcan1
4 Ocak 2022 12:00 tarihinde gönderildi.

Yine Harika

furkanaksoy
30 Kasım 2021 11:56 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

onurcan1
21 Kasım 2021 14:57 tarihinde gönderildi.

çok iyi çok memnunum beraber çalışmaya devam.

onurcan1
10 Kasım 2021 15:15 tarihinde gönderildi.

gayet hızlı ve güzel evden eve nakliyat sektörü için güzel bir yazar

furkanaksoy
29 Eylül 2021 10:30 tarihinde gönderildi.

teşekkürler