• Giriş
  • Kayıt Ol

omercagatay

İsim
: Ömer Ç.
Kayıt Tarihi
: 10 Mart 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Hazır Makalesi (2)

Hakkımda

Merhaba ben Ömer Çağatay. Uzun bir süredir yazarlık ve kısa bir süredir çevirmenlik yapmaktayım. Çeşitli platformlarda İslam dini üzerine ve İslam sentezli iç ve dış siyasi makaleler yazdım. Yazdığım makalelerdeki önceliğim, özgün ve benzersiz bir şekilde Türkçe’nin tüm gereksinimlerini kullanmaktır. Bu nedenle makalelerimi tamamıyla özgün satışa sunmaktayım. Almanca çeviri yapmaktayım ve Almanca makalelerde yazmaktayım. İrtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Merhaba!

Hali hazır makalelerim dışında çeviri hizmeti de sunmaktayım.

Bu konuda size yardımcı olmak isterim. 

Elinizde bir Almanca metin var ve Türkçe çevirisini mi istiyorsunuz? Ya da elinizde bir Türkçe metin var ve Almanca çevirisini mi istiyorsunuz? Ben tam bu konu da size yardımcı olabilirim.

Neden ben?
Bir dil, her insan tarafından edinilebilir. Ancak her insan, dil bilmesine rağmen bir dil bilmek de o kişiyi Çevirmen yapmayacaktır. Almanya'dan almış olduğum "Çeviri bilimi" eğitimi sayesinde, sizlere istediğiniz birçok alan ile ilgili profesyonel çeviriler yapabilirim.

Nasıl çeviriyorum?
Çevirilerimde gerekli gördüğüm yerde sözlük kullanmaktan çekinmiyorum. Çeviri yapıp sözlük kullanmayan ve kendi bildiği doğrultuda hareket eden bir Çevirmen ne kadar kaliteli çeviriyordur? Bunu düşünmek gerekir...
Bir çeviri aracı, profesyonel bir çevirmenin zaten tercih etmeyeceği bir araçtır. Bu yüzden, profesyonel bir Çevirmen ve eğitimini almış bir Çevirmen olarak, sadece gerekli durumlarda sözlük gibi kaynaklar kullanmaktayım.
Çeviri esnasında akademik bütünlüğe ve Alman dilinin gramer yapısına dikkat ederek çevirileri gerçekleştirmekteyim.

ÇEVİRİNİN KALİTESİ, ÇEVİRMENİN TAKİP ETTİĞİ YOL İLE BELLİ OLUR!

 

Sipariş vermeden önce, vereceğim hizmetin ve fiyatlandırmanın detayını konuşmak üzere benimle iletişime geçerseniz, daha verimli sonuçlar elde ederiz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net