• Giriş
  • Kayıt Ol

omer_faruk28

İsim
: Ömer F.
Kayıt Tarihi
: 7 Temmuz 2023
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Ben tıp fakültesinde okuyorum ve bolca kitap okuyan biriyim. Bu sayede bolca bilgi birikimine sahip olduğumu düşünerek yazarlığa başladım. Özellikle sağlık, tıp, bilim ve teknoloji alanları hakkında özgün yazı yazmayı tercih ediyorum ve bu konularda yazmayı seviyorum. Ayrıca amaca uygun ve disiplinli çalışırım. Bu sitenin değerli üyeleriyle de iş yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda seo uyumlu, özgün içerikler üretebilirim ve bu içerikleri disiplinli bir şekilde tam zamanında ve isteklerinize uygun üretirim. Bana ne istediğinizi detaylı olarak ilettiğiniz takdirde istediğiniz konuda tamamen özgün içerikler üretirim.

Benimle çalıştığınız taktirde web siteniz daha çok ziyaretçi alır ve bu ziyaretçiler sitenizde daha uzun vakit geçirir. Çünkü yazılarım yukarıda bahsettiğim gibi seo uyumludur, özgündür ve okuyucuyu sıkmaz. Özellikle sağlık, tıp, bilim ve teknoloji alanları hakkında benden istediğiniz işler için tam olarak güvenebilirsiniz. Elbette diğer konularda da istediğiniz işi verebilirsiniz fakat bu yazdığım konularda benden istediğiniz içerikler için gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Sizinle iş yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net