• Giriş
  • Kayıt Ol

omer23

İsim
: Ömer Y.
Kayıt Tarihi
: 12 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Ucuz fiyata bu işi yapan birisiyim .Yıllardır edebiyat öğretmenliği yapmaktayım .Boğaziçi Üniversitesinden mezun oldum. Şuan Muğla Dalaman Şehit Emre Kargın Anadolu Lisesinde öğretmenlik yapmaktayım .Sizi temin ederim makalemi özenle , hiç sıkılmadan ve hiçbir yerden çalmadan kendime özgün bir şekilde yazarım .Şu hayatta en sevdiğim şeylerden biri makale yazmak olduğu için hiçbir şekilde hiçbir cümlede veya hiçbir kelimede özensizlik ,ilgisizlik , isteksizlik bulamazsınız .Sorularınıza hemen cevap veririm .Teknolojik konularla iligili makalelerde kendime çok güveniyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Müşterilerimin istekleri ve ihtiyaçları doğrulutusunda onlara gerekli ve en iyi hizmeti sunmaya çalışcağımdan kimsenin şüphesi olmasın.Her zaman özgün bir makale yazarı oldum ve olacağıma sizi temin ederim.Sizlerden talebim bana isteklerinizi önceden söyleyiniz ki aramızda hiç bir sıkıntı çıkmadan size en uygun zamanda,en özgün ve kaliteli içeriği sunabileyim.

Neden Ben?

Çünkü en dürüst şekilde bilgiyi size vereceğim.Bunu yaparken keyif alacacağımdan dolayı sizi memnun ederim eğer iyi bir yazar arıyorsanız doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz.

Doğru,özgün ve kaliteli içeriğin size sağlıyacağı faydalar ise;

-Yeni müşteri kazandırır.

-Seo açısından sizi güçlü kılar.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net