• Giriş
  • Kayıt Ol

olc107107

İsim
: Ömer L.
Kayıt Tarihi
: 24 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2020 yılı itibariyle başladığım yazarlık serüvenimde 2 yılı geride bıraktım. Süreç içerisinde güzel birçok anı biriktirdim ve kendimi geliştirdim. Bir sürü müşteriye makale hazırlamakla birlikte her makale benim için farklı bir heyecan oldu. Bunun nedeni her makalede bilgime bilgi katmak, farklı sektörler hakkında yeni şeyler öğrenmekti. Makale üzerine hizmet veren farklı ajanslarla çalıştım. Hatta buna uluslar arası bir ajansın Türkiye ayağı da dahil. Şimdi ise kendimi daha da geliştirmek ve ideallerime bir adım daha yaklaşmak için İçerik.net'teyim.


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizler için SEO uyumlu,özgün ve okunabilirliği yüksek makaleller hazırlayabilirim. Her makalenin üzerinde ciddiyet ve hassasiyetle dururum. Genellikle kelime sayılarına takılmam ve yazının hakkı ne kadarsa o kadar kelime kullanmaya özen gösteririm. Sizden talep ettiğim şeyse bana tüm detayları en baştan iletmeniz. Sonrasında çıkan eklemeler sürecin uzmanasına neden olabilir. Yazının okunabilir olduğuna ikna olana kadar yazıyı okumaya devam ederim. Bu da işime duyduğum saygıdan ötürüdür. 

Neden Ben? 

SEO ve SEO uyumlu makale yazarlığı sürekli kendini geliştirmeyi gerektiren mesleklerdir; gelişmeyen geriler. Ben sürekli bir şekilde kendimi geliştirmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve bunları uygulamayı seven bir insanım. Her makaleyi gelişmek için bir fırsat olarak görüyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net