• Giriş
  • Kayıt Ol

okanokano

İsim
: Okan E.
Kayıt Tarihi
: 1 Şubat 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Yazı yazmayı seven bir yapım var. Bir süredir SEO ile ilgileniyorum. Bu sebepten içerik ekleme yönünden SEO uyumlu makale yazmaya karar verdim. Uzmanlık alanlarım çeşitlidir. Kendimi geliştirmek için buradan yazılarımı paylaşmayı düşünüyorum. Herhangi bir konuda makale yazdırmak isterseniz sizlere seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Makale yazarken önce konu hakkında yazılmış yazıları okuyorum. Önemli yerlerin kafama kaydediyor daha sonra kendi özgün cümlelerimle tekrar yeni ve özgün makale oluşturuyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"okanokano" Örnek İçerikleri

  • Diyet Önerileri

Hizmet Açıklaması

Her türlü konuda SEO uyumlu makale yazabilirim. Yazdırmak istediğiniz makale ile ilgili diğer makaleleri okuyorum. Daha sonra bunları analiz ederek önemli noktaları belirliyorum. Belirlediğim noktalar üzerinden kendi özgün cümlelelerimle makaleyi yazmaya başlıyorum. Günlük 3000 kelime civarı makale yazabilirim. Kendim üniversite mezunuyum ve dil bilgisi konularında herhangi bir problemim yok. Özellikle uzmanlık alanlarım beslenme ve diyet konuları, spor konuları, araba konuları, aşk ve sevgi konuları, hastalık konuları, diş sağlığı konuları, güzellik konuları, estetik konuları vs. Başka diğer alanlarda tercih edilen makaleleride yazabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

oguzhangrp
23 Mayıs 2020 18:16 tarihinde gönderildi.

Hayatımda gördüğüm en berbat yazı, ne noktalama ne imla hiçbir şey bilmeden yazılmış. Eminim bu arkadaş daha fazla kişiyi kandırabilir. BUNA YAZI YAZDIRMAYIN

Whatsapp Destek - icerik.net