• Giriş
  • Kayıt Ol

okanaydogan

İsim
: Okan A.
Kayıt Tarihi
: 27 Ekim 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Bilimsel dergilerin ağırlıklı olarak yayınlandığı bir yayınevinde 3 yıl boyunca yayın koordinatörlüğü ve editörlük görevi üstlendim. Başta medikal ve bilimsel içerikler olmak üzere birçok farklı konuda, ilgi alanlarıma göre yazılar kaleme almaktan keyif alıyorum. Bilgi birikimim ve farklı alanlara ilgi duymam sebebiyle oluşturduğum içeriklerin son derece ilgi çekici ve tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebilirim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bir Tıp Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Bilimsel dergilerin ağırlıklı olarak yayınlandığı bir yayınevinde 3 yıl boyunca yayın koordinatörlüğü ve editörlük görevi üstlendim.

Başta tıbbi, bilimsel ve akademik içerikler olmak üzere birçok farklı konuda, ilgi alanlarıma göre yazılar kaleme almaktan keyif alıyorum.

Gerek bilgi birikimim gerekse farklı alanlara ilgi duymam sebebiyle, oluşturduğum içeriklerin son derece ilgi çekici ve tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebilirim. Akademi dünyasına dair, özellikle pozitif bilimlerin her alt dalında, mikrobiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları başta olmak üzere tıbbi ve klinik bilimlerde varlığımı gösterebilmek hayattaki en büyük gayem. Siz de ürününüz, siteniz ya da tanıtımını dilediğiniz herhangi bir konuda benimle çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net