ogretmenimannem

İsim
: Öğretmenimannem
Kayıt Tarihi
: 2 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Ben Seviyen Tokul. Ege üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Okuyan, araştıran, yazmayı çok seven bir Türkçe öğretmeni ve taze bir anneyim. İlgi alanlarım, özellikle yazmayı da çok sevdiğim; anne çocuk sağlığı ve eğitim alanları. Anne- çocuk sağlığı hakkında sosyal medya üzerinde de yönettiğim platformlarım var. Bu alanlardaki araştırmalarımı, eğitimimi ve tecrübemi yazıya dökerek birikimimi somutlaşıtırmak istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Taleplerinize yönelik olarak seo uyumlu,  özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?

Bu alanda eğitim almış, yazmayı sadece iş olarak deği aynı zamanda ifade gücü sanatuı olarak profosyonel şekilde yapan bir yazar arıyorsanız, içerikleriniz okunaklı ve dikkat çekici bir şekilde hedef kitleye ulaşsın istiyorsanız birlikte güzel bir ekip olabiliriz.


Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.