obdonmez

İsim
: Ömer B.
Kayıt Tarihi
: 30 Ekim 2020
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

Merhaba. Marmara Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisiyim. Takriben 4 - 5 yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Ürettiğim içeriklerimin herhangi bir konu sınırlaması yoktur. Lakin edebiyat, hukuk, sanat, spor ve bilim alanlarında içerik üretmekten keyif alıyorum. Ürettiğim içeriklerin profesyonele yakın olması en çok özen gösterdiğim konulardan birisidir. Siz değerli icerik.net üyeleri ile işbirliği içinde ve iletişim halinde çalışacağıma inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üretmemi istediğiniz içerik hususunda derin, kapsamlı ve titiz çalışırım. İçeriklerimin yaratıcı ve özgün olacağını garanti ederim. Yüzlerce akademik yazı yazmam hasebiyle, yazılarımda herhangi bir intihal veya içerik hırsızlığı görmeyeceğiniz hususunda sizi temin ederim. İçerik siparişi verirken bana isteğinizi tüm ayrıntılarıyla aktardığınız takdirde, kolay anaşılabilir, açıklayıcı ve alt başlıklar halinde bir yazı hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir konu ayrımı yapmamakla beraber, içeriğimin ortaya çıkacağı şekil sizinle olan iletişimimiz doğrultusunda şekillenecektir.

 

Neden Ben?

Aldığım siparişleri zamanında bitirir ve işime ehemmiyet veririm. Herhangi bir ihmalkarlık ile karşılaşmazsınız. Ürettiğim içerikler, diğer işlerimin yanında bir numaralı önceliğimdir.

 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;

Müşteri memnuniyeti sağlar.

Üyelerinizi sitede tutar.

Seo açısından sitenizi kuvvetlendirir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.