nurullahyetkin

İsim
: Nurullah Y.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2020
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Fikir oluşturma ve ifade etmede ya da verilerin çözümlenme ve yorumlanmasında makale taslağının çıkarılmasında ya da entelektüel içerik için önemli eleştirel düzenlemeler yapılmasında makalenin yayınlanmadan önceki son halinin verilmesinde de yardımcı olmaktayız. Çalışacağınız yazarı seçmede şu kurallara riayet etmenizi öneririz: Herkes yazar olamaz, kimin yazar olacağını siz belirlersiniz. İş vereceğiniz yazarların iş deneyimi çok önemlidir. İletişim kurabileceğiniz yazarları tercih ediniz.


Fiyat Tarifesi: 2.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Fikir oluşturma ve ifade etmede ya da verilerin çözümlenme veyahut yorumlanmasında makale taslağının çıkarılmasında ya da entelektüel içerik için önemli eleştirel düzenlemeler yapılmasında makalenin yayınlanmadan önceki son halinin verilmesinde de yardımcı olmaktayız. Çalışacağınız yazarı seçmede şu kurallara riayet etmenizi öneririz: Herkes yazar olamaz, kimin yazar olacağını siz belirlersiniz. İş vereceğiniz yazarların iş deneyimi çok önemlidir. İletişim kurabileceğiniz yazarları tercih ediniz.

Sipariş Süreci

İstekleriniz doğrultusunda makale, tez, blog yazıları, ödevler, lise ödevleri, üniversite ödevleri, özgünlük ve nitelik açısından incelenip en ayrıntısına kadar sık eleyip dokunarak sizlere teslim edilmektedir. Uzman kadromuz siparişi hazırlar ve en kısa sürede teslim eder. Ardından sizlerin onayına sunar. Ve kabul etmeniz durumunda özgün içeriklere sahip olmuş olursunuz.

Hangi Konularda Sipariş Verebilirsiniz?

Blog içerikleri, Tanıtım yazısı, Akademik makale, Ödev-Tez, Makale- İçerik gibi konularda yardımcı olmaktayız.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

labormedikal
5 Ocak 2021 11:11 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim.