nursenem

İsim
: Nursenem D.
Kayıt Tarihi
: 26 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Kendi çevremi ve kendimi keşfetmeye başladığım andan itibaren bildiğim her konuda düşüncelerime tek taraflı olarak değil objektif bir şekilde bakabilmek adına yön verdim . Bilmediğim veya ilgilnemediğim konularda sustum ama sonrasında konular üzerine araştırmalar yapıp bilgi sahibi olmaya başladım her yeni bir bilgi beni daha geniş bir açıdan düşünmeme ve yazmaya yöneltti ve bunu sevmeye başladığım için bunun yanı sıra insanlara yardımcı olmayı kendimi daha fazla geliştirebilmek adına buradayım.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bana göndereceğiniz siparişlerinizde konuları net bir şekilde iletirseniz size elimden gelenin fazlasıyla yardımcı olacağımı bilmenizi isterim veya aklınızda kendi düşünceniz var ise ve bunu yazıya dökme konusunda sıkınıt yaşıyor iseniz sizinle beraber bir ortak çalışma yapabilirim . 

Neden seni seçmeleiyim diye soruyorsanız eğer şöyle açıklayayım ;

Bildiğim her konuya farklı gözlerle bakıp insanların düşüncelerini kendi düşüncelerimmiş gibi karşı tarafa aktarabildiğim ve anlaşılır,yalın bir dil ile yazıp konuştuğum için beraber güzel bir şekilde çalışma süreci geçire biliriz.

anlaşılır ve yalın bir dil ile anlatılan bir konunun sitenize sağlayacağı faydaları ise şunlardır ; 

insanlarımız artık uzun uzun anlaşılmayan yazılar değil kısa ve anlaşılır yazılar görmek istiyor bu yüzden sitenizi ziyaret edecek olan kişiler bunu beğenecek ve sizi takip etmeye başlayacaktır.

süslü dillerden bıkmış olan her insan size yeni bir takipçi kazandıracaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.