• Giriş
  • Kayıt Ol

nurrtuba8

İsim
: Satınur T.
Kayıt Tarihi
: 4 Kasım 2022
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Ben Nur.2002 doğumluyum . Üniversite lisans öğrencisiyim ve hala okumaya devam ediyorum. Kendimi farklı alanlarda geliştirmek amaçlı bir girişimde bulundum. Küçüklüğümden beri boş zamanlarımda bir şeyler yazardım. Konular sınırsız hayal gücümün yettiği yere kadar tabi sınırları zorlamaktan da zevk duyarım. Siz değerli içerik. net okuyucularına hem yardım etmek hem de kendimi geliştirmek için farklı bir yolculuğa çıktım. Sizlerin de desteğini her zaman bekliyor olacağım. Saygılar....


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve sorunlarınız doğrultusunda kendime has tarzım ve özgün yazılarımla  sizlere yardımcı olmak istiyorum. Sadece bana isteğinizi, aklınızdakileri açık net bir şekilde bana iletmenizi istiyorum. Sizin bana söyleyeceğiniz şeyle benim için birer ışık olup yolumuzu aydınlatacak ve bende siz değerli içerik. net üyelerine en iyi hizmeti sunmuş olacağım.

Herkesin kendine has tarzı vardır ve o şekilde yazmaya çalışır. Öncelikle tamamen özgün olacağımın garantisini verebilirim. Onun haricinde dil ve yazım kurallarına dikkat edip üslubumda ve anlatımımda akıcılığa, sadeliğe önem vereceğim. Onun haricinde sizin ekstra istekleriniz olursa bana bildirmeniz ve bende ona göre çizgimi yenileyerek devam etmek isterim. Her türlü fikre açığım sadece size dediğim gibi bizim yolumuza ışık tutmanızı istiyorum. Sizin istekleriniz ve vereceğiniz detaylar benim için çok kıymetli.Bu aslında tamamen takım çalışması olarak ilerleyecek.

Şimdiden teşekkürler. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net