• Giriş
  • Kayıt Ol

nuran1

İsim
: Nuran D.
Kayıt Tarihi
: 1 Mart 2021
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (7)


Hakkımda

Merhaba. 2 yıldır içerik yazarlığı yapmaktayım. Ürün açıklaması, genel bilgiler, kadın, çocuk, bebek sağlığı ve bebekle ilgili her konuda içerik üretiyorum. Ayrıca, teknoloji, alış veriş, kripto para gibi alanlarda makaleler de yazdığım yazılar arasında yer alıyor. Farklı yazar siteleri ve bireysel olarak kişilerle çalıştım ve bazılarıyla çalışmaya devam ediyorum. İçerik.net bu sitelerden bir tanesi. Yazdırmak istediğiniz konuyla ilgili geniş kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra çalışmaya başlarım. Yalnızca tek siteden örnek elde etmem. Araştırmalarımı farklı alanlarda sürdürürüm. Yaklaşık bir yıl önce kendi blog sitemi açtım ve oraya da yazmaya devam etmekteyim. Bebegiminneyivar.com blog sitemi ziyaret edebilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Sizden alacağım makale  ve içerik yazıları için neler yapabilirim?

Sizlerin belirlediği makaleleri istediğiniz standartlara uygun olarak yazabilirim.Yazdığım makaleleri, SEO  kurallarına uygun ve özgün olarak yazarım. Aldığım işleri bir ana başlık en az iki alt başlıktan oluşan ve anahtar kelime seçimini yaparak isteğiniz doğrultuda yazarim. Konunun önemini belirtecek noktaları özellikle karşılaştırarak konunun öne çıkması için düzenlemeler yapıyorum. Yazacağım makalelere başlamaan önce en az iki farklı alandan araştırma yaparak fikir alışverişi yapıyorum. Daha sonra yazmaya başlıyorum.

Eğer bana verilecek olan konularda özellikle ne istediğinizi belirtilirseniz yani açıklayıcı olarak verirseniz daha titiz şekilde üzerinde duracağım. 

Beni neden seçmelisiniz?

Beni seçmeniz durumunda sitenizi ön plana çıkarmak için özgün SEO uyumlu makalelerimle sitenize renk katacağım. 

Sitenizindeki makalelerin sürekli ve artarak ilerlemesi, özgün yazılarımda makale kurallarına uygun bir o kadarda samimi bir yazı biçimi ile yanınızda yer almak isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

murat_emre
9 Mart 2021 00:22 tarihinde gönderildi.

emeğiniz için teşekkürler :)

Whatsapp Destek - icerik.net