nuran1

İsim
: Nuran D.
Kayıt Tarihi
: 1 Mart 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Merhaba. Uzun sure önce makale yazılarımı satabileceğim güvenilir olan web sitesi aradım. Bir çok yere makale yazdığım halde parasal bir karşılık bulamadım. Yanlış sularda yüzmek sanırım buna deniyor. Bir süre önce web sitelerine ve kişisel sitelere ait şahıs firmalarına makale yazıyorum. Birçok farklı sitelere ve editörlere makale yazdım. Birçok sitelere ve platform üzerinde makale yazmaktayım. Illustrasyon sanatı, Hamilelik, anne ve çocuk sağlığı ile ilgili makaleler, sağlık yada aile üzerine makalelerin yazdım. İçerik ve makale yazıları yazmak bu alanda ilerleme konusunda kendime güveniyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Sizden alacağım makale  ve içerik yazıları için neler yapabilirim?

Sizlerin belirlediği makaleleri istediğiniz standartlara uygun olarak yazabilirim.Yazdığım makalelerimi, SEO uyum kurallarına uygun olarak ve özgün olarak yazıyorum. Aldığım işlerimde bir ana başlık en az iki alt başlıktan oluşan ve anahtar kelime seçimini yaparak isteğiniz doğrultuda yapıyorum. Konunun önemini belirtecek noktaları özellikle karşılaştırarak konunun öne çıkması için düzenlemeler yapıyorum. Yazacağım makalelere başlamaan önce en az iki farklı alandan araştırma yaparak fikir alışverişi yapıyorum. Daha sonra yazmaya başlıyorum.

Eğer bana verilecek olan konularda özellikle ne istenildiği belirtilirse daha titiz şekilde üzerinde duracağım. 

Beni neden seçmelisiniz?

Beni seçmeniz durumunda sitenizi ön plana çıkarmak için özgün seo uyumlu makalelerimle sitenize renk katacağım. 

Sitenizindeki makalelerin sürekli ve artarak ilerlemesi, özgün yazılarımda makale kurallarına uygun bir o kadarda samimi bir yazı biçimi ile yanınızda yer almak isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

murat_emre
9 Mart 2021 00:22 tarihinde gönderildi.

emeğiniz için teşekkürler :)