nur111215

İsim
: Nurgül Ö.
Kayıt Tarihi
: 24 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Sosyal bilimler lisesi mezunuyum. Yazı işleri ile lise yıllarımdan beri içli dışlıyım. Özellikle sosyal alanlarda yazmaktan keyif alıyorum. Toplumsal olaylar ve topluma dair içerikler üretmek konusunda kendimi geliştirdiğimi düşünmekteyim. Aynı zamanda tarih,ekonomi,siyasal alanlarda da kendimi oldukça yetkin görüyorum. Ama yine de alan ayırt etmemekle birlikte birden fazla konuya dair içerik üretebilirim. Ekibinizle çalışmak benim için oldukça kıymetli olacaktır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Geçmişten de sahip olduğum deneyimlerle birlikte SEO uyumlu içerikler üretebilirim. Uyulması gereken kurallara hassasiyetle yaklaşırım. Kelime sınırına ulaşmak adına içeriği verimsiz kılmam. Ortaya çıkardığım üründen öncelikle kendimi memnun  etmeye çalışarak detaylı düşünür ve özverili çalışırım. Okunması ve anlaşılması net bir üslup ve biçim kullanırım. Paragrafları içeriğe göre yönetebilirim. Sizlerden talebim yapılması gereken içeriği bana net ve anlaşılır şekilde iletmeniz olacaktır. Detaylı aldığım bilgiler sayesinde daha doğru bir içerik üretebilirim. 

Neden ben?

Çalışma disiplinine sahip ve deneyimli bir içerik üreticisi niteliklerinde olduğum için istenilen içeriğe tam olarak yanıt verebilirim. Yazma yetimi bol okumalarla pekiştirdiğimden oldukça pratik ve dikkatliyim. Bu nitelikleri taşıdığım için benimle çalışmaktan mutlu olacaksınız.

 

Dikkatle ve titizlikle hazırlanmış içerikler ise ;

-Başarı getireceğinden tekrar tekrar sitenizin değerlenmesini sağlar.

-İnsanların güvenini kazanırsınız.

-Okuyucu kitleniz siteye sadık kalır.

-Güvenilir içerikler sayesinde siteniz tercih edilir.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.