nkayalar

İsim
: Nazli K.
Kayıt Tarihi
: 28 Kasım 2018
Son Giriş
: 8 saat


Hakkımda

2005 yılında Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesinde öğrenimime başladığım günden beri okuduğum bölümün de etkisiyle değişik projeler kapsamında çok çeşitli içerikler üretme imkanım oldu. Halen değişik platformlarda içerik üretimi yapmaktayım. Ödev, tez, inceleme gibi konuların yanı sıra blog, web sitesi ve sosyal medya içerikleri üretme konusunda da kendime çok güveniyorum. Aynı zamanda ingilizce ve fransızca çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Kaliteli işbirlikleri için bulaşmak dileğiyle.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstenilen konu her ne olursa olsun özgün bir hizmet garantisi vermekteyim. Gelen siparişleri büyük bir özenle analiz edip gerekli araştırma sürecini yaptıktan sonra seo uyumlu bir şekilde içerik üretimi yapmaktayım. Bununla birlikte akademik makale, ödev, tez gibi konularda da hizmet sağlamaktayım.

Beni tercih edin çünkü;

Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi'nde güçlü bir eğitim sürecinden geçtim. Eğitimin her işin temel taşını oluşturduğunu düşündüğüm için eğtimime halen devam etmekte ve yüksek lisans yapmaktayım. 

Aynı zamanda 10 senedir sürdürdüğüm iş hayatım sayesinde kazandığım disiplini bütün işlerimde uygularım. Projeleri zamanında bitirir, süreçle ilgili bütün gelişmelerden sizi haberdar ederim. 

Yazım hatalarına ve anlatım bozukluklarına çok dikkat ederim.

Yönlendirme ve özel isteklere uyum sağlarım. Laf kalabalığı yapmadan uygun bir uslup ile içerik üretirim.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Akademik Makale
Ödev - Tez

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.