nisacosgun

İsim
: Coşgun
Kayıt Tarihi
: 9 Ağustos 2022
Son Giriş
: 15 saat


Hakkımda

Yaklaşık 4 senedir makale yazarlığı ve içerik üreticiliği yapmaktayım. Müşteri istek ve talepleri doğrultusunda markanızı veya ürünlerinizi en doğru şekilde ortaya çıkararak bilinirliği arttırmak hedeflerim arasındadır. İstediğiniz herhangi bir konuda önce araştırma yapıp daha sonrasında ise istenen özgün yazıları oluşturuyorum. İşimi seviyorum ve her geçen gün kendimi bir adım öne taşıyacak güncel bilgiler ediniyorum. Yazdığım bir makale diğeri ile benzeşmeden sade ve istenen dil kurallarına uygun bir şekilde oluşturuyorum. İlgi çeken konu ve konu başlıklarını özenle seçip benimle birlikte markanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Tam zamanlı olarak yaptığım bu işi önemsiyor ve yaptığımın en iyisini oluşturmak için yerimde saymadan her gün kelime kapasitemi arttırıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Puma Yürüyüş Ayakkabısı

Puma yürüyüş ayakkabısı sportif görünümü ve rahat duruşu ile birlikte yetişkin ve çocuklara hitap eder. Zengin bir ürün yelpazesi ile 22 numaradan 46 numaraya kadar seçim yapılabilir. Beden konusunda tam kalıp ölçüleri ile yürüyüş ayakkabıları ayağın şeklini kolayca kazanır. Oldukça rahat kombinler sunar ve gündelik aktivitelerinizi kısıtlamaz. Taşlı, toprak veya sert zemin alanlarında kullanılabilir. Rahatlık sunan kombinler de ipli bağlama şekli veya cırt cırtlı kapanan tasarımlar vardır. Her tasarım tek renkli veya karışık renkli desenlerden oluşabilir.

En rahat kombini sunan Puma yürüyüş ayakkabısı seçimleri ile birlikte kendinizi özel hissedebilirsiniz. Detaylarında parlak ya da mat görünümlere sahip tekstil veya suni deri malzemeler vardır. Yürüyüş ayakkabısında hafif yapı hiçbir şekilde ağırlık oluşturmaz. Ayağınızda yorgunluk yaşamaz ve günü daha aktif bir şekilde geçirebilirsiniz. Okula giderken, işe giderken, alışverişe çıkarken tercih edebileceğiniz yürüyüş ayakkabılarıyla keyifli bir kullanımla tanışırsınız.

Billabong Deniz Şortu

Billabong deniz şortu kullanımı esnek ve rahat malzemesi ile birlikte senelerce tercih edilebilen modeller sunar. Yetişkinlere özel modelleri ile birlikte çeşitli bedenleri tam kalıp ölçülerde oluşturulur. Yüzerken rahat edebileceğiniz kombinler tasarlayabilirsiniz. Şık detayları ve belli lastikli tasarımlarıyla birlikte esnektir. Aradığınız konforlu duruş sayesinde deniz şortu kullanımları daima rahatınızı önemser.

 

Deniz şortunun oldukça rahat tasarım şekilleri ile aradığınız renk ve desenler kazanılır. Plaj modasına en uygun görseller tercih edebilir ve beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Konforunuzu önemseyecek tasarımlar da iç astarlı modellerde iç çamaşırı giymek zorunda kalmasınız. Esnekliği sayesinde en popüler kombinleri sunacak renkler keyifli bir deneyim sağlar. Şıklığınızı yansıtabileceğiniz seçimler yaparken tarz görseller kazanabilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.